Dostępność: Dostępny

Koparko - spychacz Caterpillar Bruder 02445

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Marca (Wtorek)

Teraz możesz wyrównywać teren, wykonać wykopy, a następnie zasypać rowy i kanały czy ściąć zbocza i formułować nasypy. To wszystko możliwe do zrobienia z koparko-spychaczem CATERPILLAR. Marka Bruder odwzorowała model maszyny w skali 1:16 spotykanej najczęściej na placu budowy. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 4 lat, by pobudzić wyobraźnię i połączyć przyjemną zabawę z poznawaniem nowych zawodów. Spójrz, ten koparko-spychacz wygląda jak oryginał tyle tylko, że jest mniejszy.


W maszynie znajduje się w pełni funkcjonalne ramię koparki, którym możesz kopać doły lub przewozić w nim piasek. Nasz urwis nie powinien mieć problemu z operowaniem łyżką, ponieważ zamontowano specjalną rączkę-uchwyt dla ułatwienia jej sterowania. Dzięki temu dzieco uczy się operować maszyną za pomocą jednej ręki. Gdy znudzi się zabawa koparką, możliwa jest zmiana łyżki i podczepienie innej końcówki. A więc zabawka sprawdzi się podczas niejednej wolnej chwili małego urwisa.

W maszynie znajduje się obracana o 360 stopni kabina wraz z ładowarką by bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść wykopany piasek czy zacząć kopać drugi dół po przeciwnej stronie. Operator maszyny widzi również co się dzieje z drugiej strony i czy może spokojnie wykonywać manewry nie stwarzając wokół niebezpieczeństwa.

Z przodu maszyny zamontowano spychacz, który można podnosić i opuszczać. Najbardziej przydatny jest on przy odśnieżaniu i wyrównywaniu terenu, wystarczy opuścić narzędzie i ruszać do pracy. Spychacz można unieść w czasie przejazdu po drodze, by nie uszkodzić go i nie stwarzać dodatkowo niebezpieczeństwa. Z tyłu koparko-spychacza znajdują się zamontowane podpory robocze, które utrzymują stabilność maszyny. Możesz je opuścić, gdy używasz do pracy łyżki koparki

Wizualny wygląd maszyny uzupełniają gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Maszyna nie wydaje hałaśliwych dźwięków, a dodatkowo na piasku pozostawia fajny wzorek szerokich opon. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

Dodatkową atrakcję w czasie zabawy zapewnią figurki z serii bWorld, które sprawdzą się jako operatorzy maszyn. Figurki mają ruchome kończyny oraz można je posadzić w kabinie maszyny by trzymały kierownicę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. 

W skrócie:

  • w pełni funkcjonalne ramie koparki obsługiwane za pomocą wygodnej i łatwej w użyciu dźwigni;
  • zdejmowana łyżka koparki;
  • obracana o 360 stopni kabina operatora;
  • podnoszony i opuszczany przedni spychacz;
  • możliwość demontażu ładowarki czołowej;
  • opuszczane podpory z tyłu maszyny;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem; 


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02445
Wiek : 4+
Wymiary : 440 x 170 x 270 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : CAT

Napisz recenzję

Koparko - spychacz Caterpillar Bruder 02445

Koparko - spychacz Caterpillar Bruder 02445

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)