Dostępność: Dostępny

Lalka interaktywna Braciszek Baby Born 825365

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 19 Lutego (Wtorek)

Propozycja
w chłopięcej odsłonie - interaktywna lalka Braciszek Baby Born firmy Zapf Creation to cudowny bobas, w którym zakocha się niejedna mała dziewczynka. Lalka spodoba się szczególnie dla dziewczynek, które marzą o młodszym bracie który wymaga opieki i troski. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia ze względu na małe elementy występujące w zabawce.

Baby Born Chłopiec wiele funkcji odziedziczyła po starszym bracie. Bobas zachowuję się jak prawdziwe dziecko pije wodę z butelki oraz płacze. Twoja pociecha będzie się z nim mogła przytulać się, rozmawiać, dzielić tajemnicami i cieszyć się wieloma godzinami zabawy. Lalka potrafi samodzielnie stabilnie siedzieć, a także stać. To wszystko za sprawą ruchomych rączek, nóżek oraz zginanych kolan.

Lalka ubrana jest w pasiastą koszulkę, spodnie dżinsy z czerwonymi szelkami i zabawnymi butami ze skrzydłami. Baby Born Chłopiec ma nałożoną na rączce bransoletkę z serduszkiem. Dodatkowo do zestawu dołączono drugą, nieco większą bransoletkę dla mamusi lali. 

Braciszek spogląda na swoją opiekunkę pięknymi brązowymi oczkami. Baby Born ma także dłuższe brązowe włoski, które są bardzo niesforne, szczególnie w czasie harców maluszka. Wystarczy przeczesać je szczotką lub grzebieniem, a maluch będzie przypominał znowu ślicznego chłopca.

Kiedy urwis będzie smutny, będzie go coś bolało lub po prostu będzie chciał zostać przytulony przez mamę jego łzy będą spływać po policzkach. Bobas zacznie płakać prawdziwymi łzami, gdy naciśniemy jego rączkę od razu po napojeniu wodą. Kiedy zmęczycie się już wspólną, całodniową zabawą młoda mama może wykąpać swojego bobasa, a następnie położyć je spać.

Dziewczynki uwielbiają opiekować się lalkami oraz uczyć chodzić, dzięki czemu poprzez zabawę dziecko uczy się podstawowych funkcji społecznych: troski, opieki oraz odpowiedzialności. Urwis z lalką poznaje związek przyczynowo-skutkowy.
W zestawie znajduję się również butelka a także bransoletka dla lalki i dziewczynki.

Funkcje lalki:
  • pije wodę z butelki,
  • płacze prawdziwymi łzami po naciśnięciu na rączkę,  
  • nadaje się do kąpieli, można ją całą zamoczyć,
  • rusza rączkami, nogami i zgina kolana,
  • samodzielnie siedzi i stoi, 
  • można czesać włoski,
Wszystkie akcesoria z modelu Baby Born Chłopiec są kompatybilne z nową lalką.
Nie wymaga baterii
Producent : ZAPF CREATION
Kod producenta : 825365
Wiek : 4+
Wymiary opakowania : 38 x 36 x 20 cm
Wysokość : 43 cm

Napisz recenzję

Lalka interaktywna Braciszek Baby Born 825365

Lalka interaktywna Braciszek Baby Born 825365

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)