Dostępność: Dostępny

LEGO City Szpital 60204

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Stycznia (Czwartek)

Łap za stetoskop! W zestawie 60204 Szpital LEGO City bohaterowie potrzebni są każdego dnia! Ten rewelacyjny zestaw zawiera budynek szpitala z recepcją, kioskiem, podjazdem dla karetek, gabinetem okulistycznym z tablicą, pracownią rentgenowską ze świecącym klockiem oraz salą operacyjną/porodową. Budynek jest modułowy, więc można zbudować go na różne sposoby. W zestawie jest także karetka z otwieranymi tylnymi drzwiami i miejscem na nosze, helikopter z obracającymi się wirnikami i schowkiem oraz osobne lądowisko do zbudowania. W modułowym, dwupiętrowym budynku szpitala znajduje się recepcja, kiosk, podjazd dla karetek, gabinet okulistyczny z tablicą, pracownia rentgenowska ze świecącym klockiem, sala operacyjna/porodowa oraz lądowisko dla helikopterów.

Przestaw moduły szpitala i stwórz własny, unikalny budynek!  Zakręć wirnikami helikoptera, by przetransportować zaopatrzenie medyczne umieszczone w schowku.  

W zestawie:
  • 11 minifigurek LEGO: troje lekarzy, pracownik szpitala, dwoje sanitariuszy, mama, tata i troje pacjentów oraz figurki szkieletu i niemowlęcia;
  • karetka z otwieranymi tylnymi drzwiami i miejscem na nosze oraz helikopter z obracającymi się wirnikami i schowkiem;
  • akcesoria: nosze, wózek dziecięcy, kwiaty, bandaż na głowę, butelka dziecięca, łóżeczko dziecięce, półki na kółkach, nożyczki, strzykawka, igła, dwie babeczki i trzy butelki oraz wózek inwalidzki do zbudowania.
Producent : LEGO
Kod producenta : 60204
Wiek : 6 - 12 lat
Ilość elementów : 861
Wymiary : 140 x 210 x 260 mm (gł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO City Szpital 60204

LEGO City Szpital 60204

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)