Dostępność: Dostępny

LEGO City Foodtruck Z Pizzą 60150

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Marca (Wtorek)

Przygotuj się na otwarcie nowego miejsca w mieście, gdzie zjesz pyszną pizzę. Z zestawem Foodtruck z pizzą LEGO masz możliwość niesamowitej zabawy w przygotowywanie i podawanie pizzy swoim klientom. Spraw, by mieszkańcy Heartlake pokochali Twojego Foodtrucka :)

W zestawie znajdują się dwie minifigurki kucharza z furgonetki i klienta. Postacie dołączone do zestawu zapewnią wiele godzin przyjemnej zabawy w czasie odgrywania scenek i wymyślania nowych historyjek.

W zestawie znajduje się furgonetka z kuchnią, w której kucharz może przygotowywać swoje popisowe danie, a następnie serwować je klientom. Furgonetka posiada otwierane boki, wystarczy jeden ruch i można obsługiwać klientów. skuter oraz stolik z parasolem, który trzeba zbudować.

Zbuduj i ustaw stolik z parasolem przed samochodem specjalnie na życzenie miłośników pizzy. Głodny klient może zamówić kawałek lub całą pizzę, a także frytki. A może ktoś ma ochotę skorzystać z dostawy do domu? Przy tym scenariuszu pomocny będzie skuter z bagażnikiem na pudełko z pizzą, który jest dołączony do zestawu.

Do zestawu dołączono akcesoria typu: pudełko pizzy, całą pizzę, porcję pizzy oraz frytki.   

 
Producent : LEGO
Kod producenta : 60150
Wiek : 5 - 12 lat
Ilość elementów : 249
Wymiary opakowania : 259 x 189 x 60 mm (dł x szer x wys)
Wymiary : 140 x 50 x 80 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO City Foodtruck Z Pizzą 60150

LEGO City Foodtruck Z Pizzą 60150

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)