Dostępność: Dostępny

LEGO City Posterunek policji 60246

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 5 Marca (Piątek)


Posterunek policji
60246 to kolejny zestaw klocków z kolekcji LEGO CITY. W tym wspaniałym zestawie otrzymasz posterunek policji, radiowóz z syreną dźwiękową, furgonetkę, motocykl oraz dron. Z tak kreatywnym zestawem z serii LEGO Twoje dziecko będzie mogło wcieli się w rolę policjanta, a zabawa nie będzie miała końca.

Dodatkowo w zestawie znajdziesz akcesorium takie jak: dwie figurki psów oraz sześć minifigurek postaci, w tym Duke DeTain, komendant Wheeler i Daisy Kaboom. Za sprawą dołączonych figurek młodzi funkcjonariusze mogą wymyślać ciekawe historie i odgrywać przeróżne scenki z telewizyjnego serialu Lego.

Niejednemu miłośnikowi LEGO spodobają się funkcje posterunku między innymi reflektor ze świecącym klockiem, cela z której uciekają więźniowie czy samochód policyjny. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 6 lat,a ponadto doskonale sprawdzi się jako pomysł na prezent urodzinowy czy też bez okazji.
Klocek dźwiękowy jak i świecący do pełnego funkcjonowania wymaga po jednej okrągłej płaskiej baterii CR1216, które otrzymamy razem w zestawie.

Dołączona instrukcja pozwoli na szybkie zbudowanie modelu, a co więcej możesz skorzystać z aplikacji LEGO Life, a dzięki cyfrowej Instructions Plus dziecko może obracać oraz powiększać części podczas budowania modelu.

Wymiary posterunku policji: 150 x 480 x 240 mm
Wymiary furgonetki policyjnej: 120 x 70 x 60 mm
    
Producent : LEGO
Kod producenta : 60246
Wiek : 6+
Ilość elementów : 743
Wymiary opakowania : 380 x 480 x 90 mm
Baterie : 2 x CR1216 (w zestawie)

Napisz recenzję

LEGO City Posterunek policji 60246

LEGO City Posterunek policji 60246

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)