Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243
  • LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243
  • LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243
  • LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243
  • LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243
LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243 LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243 LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243 LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243
LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243

LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243

Kod producenta: LG60243
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(22.08.2022)
109,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243

LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243

 

Dołącz do ekipy stróży prawa w policji, by dbać o porządek w mieście i przestrzeganie zasad w świecie LEGO City. Z zestawem Pościg helikopterem policyjnym 60243 pomożesz Samowi Grizzledowi bronić miasta przed złodziejaszkiem Snakiem Rattlerem. Ten zestaw sprawdzi się jako prezent dla miłośników serii LEGO oraz dzieci uwielbiających pełną akcji zabawę w odgrywanie ról. Klocki przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia.

W zestawie znajduje się helikopter z magnesem do podnoszenia zaczepiony na łańcuchu, ciężarówka złoczyńców oraz motocykl, czyli wszystko, czego potrzeba do wielogodzinnej zabawy. Dzieci mogą odgrywać scenki i wcielać się w różne role. W czasie zabawy mogą zdecydować po której stronie chcą stanąć - stróżów prawa czy jednak złodziejaszków. Aby odgrywane scenki stały się jeszcze bardziej realne komplet uzupełniają dołączone cztery minifigurki: Sam Grizzled, kierowca quada, złodziejaszek Snake Rattler i jego wspólniczka.

Wspólnie z Samem możesz użyć magnesu, by podnieść i przenieść ciężarówkę złodziejaszków. Wystarczy zaczepić magnes zwisający z helikoptera do skradzionego sejfu znajdującego się z tyłu ciężarówki. Udało się? Misja ratunkowa zakończona powodzeniem! :) W helikopterze z zestawu znajduje się miejsce na wszystkie cztery minifigurki.

Wyjątkowe zestawy policyjne LEGO City zawierają do zbudowania budynki, pojazdy i postacie, które zachęcają do swobodnej, kreatywnej zabawy, równocześnie wzmacniając u dzieci umiejętności praktyczne i pewność siebie.

W opakowaniu dołączona została broszura z przejrzystymi instrukcjami budowania, która ułatwi złożenie pojazdów z zestawu. Co więcej producent pomyślał o nieco mniejszy budowniczych, którzy rozpoczynają przygodę z klockami LEGO. Dlatego też w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajduje się ekstra poradnik. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Wizualizacje mogą przede wszystkim początkującym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i większą satysfakcję z budowania. Aplikację LEGO Life możesz pobrać ze sklepu z aplikacjami na urządzenia z systemem iOS i Android. Oczywiście wszystko musi odbyć się za zgodą rodzica :) 

Klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić, a wszystkie zestawy LEGO City pasują do siebie.

Wymiary helikoptera Sama Grizzleda: 300 x 260 x 110 mm (dł x szer x wys)
Wymiary ciężarówki Snake’a Rattlera: 100 x 50 x 50 mm (dł x szer x wys)
Producent:
LEGO
Kod producenta:
60243
Wiek:
5+
Ilość elementów:
212
Wymiary opakowania:
28 x 26 x 7,5 cm