Dostępność: Dostępny

LEGO City Pociąg towarowy 60052

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 23 Lipiec (Poniedziałek)

Teraz możesz przewieźć jeszcze więcej ciężkich towarów i zwierząt! Pomoże ci w tym bardzo mocny pociąg towarowy z serii LEGO City! Ten niesamowity zasilany pociąg sterowany za pomocą 8-kanałowego, 7-biegowego pilota na podczerwień może przewieźć praktycznie wszystko. Twoim zadaniem będzie dopilnowanie, by ładunek znalazł się we właściwym miejscu we właściwym czasie, dzięki czemu wszystko w mieście będzie płynnie działać.

Dołącz do lokomotywy wagon do przewozu bydła i 2 wagony towarowe, a potem rusz w trasę po owalnym torze. Skorzystaj z wózka widłowego, aby bezpiecznie przenosić palety między wagonami a ciężarówką. Księguj odbierane i oddawane towary w biurze znajdującym się na imponującej stacji pociągów towarowych. Na stacji znajdziesz też podwieszaną suwnicę z hakiem służącą do stawiania ciężkich towarów na ziemi lub przenoszenia ich między pojazdami. Mnogość interesujących funkcji i możliwości czyni z tego zestawu wspaniałą zabawkę dla wszystkich miłośników kolei!

W zestawie 4 minifigurki: operator wózka widłowego, maszynista, rolnik i kierowca ciężarówki. Pociąg towarowy obejmuje zasilaną lokomotywę sterowaną pilotem na podczerwień, wyposażoną w kabinę maszynisty z konsolą i otwieranymi drzwiami, a także wagon do przewozu bydła i 2 wagony towarowe.

Wagon do przewozu bydła zawiera krowę, koryto, bele siana, bańkę mleka oraz mocne ogrodzenie z 2 furtkami. Wagon do przewozu paliwa zawiera zbiornik paliwa z łańcuchem, paletę z taczką oraz wózek widłowy. Wagon na bębny kablowe zawiera 2 duże bębny kablowe w uchwytach oraz łańcuch do podnoszenia. Ciężarówka dysponuje szoferką dla kierowcy z kubkiem oraz dużą platformą na zbiornik paliwa. Stacja obejmuje podwieszaną suwnicę z hakiem do ładowania oraz wyładowywania ciężkich towarów, a także biuro z komputerem i kubkiem, wózkiem do bagaży, koszem na śmieci i gaśnicą.

W zestawie również zamknięty owalny tor z 20 łukowatymi odcinkami torów i 8 prostymi odcinkami. Do zestawu dołączony jest też wózek widłowy.

Producent : LEGO
Kod producenta : 60052
Wiek : 6 - 12 lat
Ilość elementów : 887
Wymiary opakowania : 380 x 580 x 120 mm

Napisz recenzję

LEGO City Pociąg towarowy 60052

LEGO City Pociąg towarowy 60052

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)