Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO Creator Diabelski młyn 31119

LEGO Creator Diabelski młyn 31119

Kod producenta: LG31119
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
399,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO Creator Diabelski młyn 31119

LEGO Creator Diabelski młyn 31119

 

Lego Diabelski młyn 31119 z serii Creator to kreatywne klocki przy pomocy, których przeżyjesz dzień pełen wrażeń w lunaparku. Park rozrywki pozwoli zbudować 3 różne ekscytujące atrakcje.

Dodatkowo w zestawie otrzymamy minifigurki oraz pieska, które należy zbudować z klocków. Wielofunkcyjny domek 3w1 pozwoli zbudować trzy modele: diabelski młyn, autka oraz huśtawki w kształcie łódek. Jeden komplet klocków, a tak wiele możliwości do zbudowania.

Zestaw wyposażono minifigurki: mamy, taty, dziecka oraz dwoje pracowników parku rozrywki.

Obracający się diabelski młyn posiada osiem wagoników, a w komplecie znajduje się również kasa biletowa oraz wózek z balonikami w kształcie zwierząt, potem można przebudować go na autka dla dzieci, a na koniec zbudować huśtawki w kształcie łodzi poruszające się w przód i tył do których dołączony jest automat z zabawkami oraz automat z gumą.

Odkryj świat ekscytujących możliwości i stwórz coś zupełnie nowego.

Zabawa rozpoczyna się już po otwarciu pudełka, a jej siłą napędową jest dziecięca wyobraźnia, która pozwoli na stworzenie zupełnie innych modeli. Dzięki zestawom Lego 3w1 dzieci będą miały kreatywną zabawę, a za sprawą 3 modeli będą cieszyć się z różnorodności budowania.

Producent:
LEGO
Kod producenta:
31119
Wiek:
9+
Ilość elementów:
1002
Wymiary opakowania:
48 x 37 x 7 cm