Dostępność: Dostępny

LEGO Disney Princess Zamkowa wioska w Arendelle 41167

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 10 Lipca (Piątek)


Dołącz do świata z filmu „Kraina Lodu” Disneya by odgrywać ulubione sceny z bajki z zestawem LEGO Zamkowa wioska w Arendelle 41167. W zestawie znajdują się 3 minilaleczki: Elsa, Anna i Kristoff, a także trzy figurki LEGO zwierząt: kota i dwóch ptaków. Postacie sprawią, że wymyślane historyjki będą bardziej realne i przeniosą Cię w świat zabawy. Możesz położyć minilaleczkę spać do łóżka i okryć je kołderką. Zestaw idealnie nadaje się na prezent dla dziewczynek, które uwielbiają Elsę i jej siostrę. 

Rodzinny zamek Anny i Elsy ma trzy kondygnacje, które można z łatwością odczepiać i składać z powrotem, by umożliwić zabawę w środku. Meble również można łatwo przesuwać i przemieszczać między salą tronową, sypialnią i strychem. Na zewnątrz znajdują się targowe stragany pełne najlepszych produktów, a w przystani łódź wiosłowa czeka na kolejną przygodę. Twórz własne historyjki o życiu na zamku i odkryj jego tajne zakamarki :)

Puść wodze fantazji i skorzystaj z modułowej konstrukcji bajkowego zamku przesuwając i zamieniając miejscami różne jego sekcje. Zamkowe pokoje możesz poprzesuwać lub połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO Disney, by zbudować własne wymarzone modele. Przesuwanie i zamienianie miejscami pokojów pozwoli odnieść wrażenie, że za każdym razem budujemy nowy zamek. Zastosowane rozwiązanie pozwala także na zabawę kilku osób naraz w różnych częściach zamku.

Do zestawu dołączono akcesoria takie jak: portret i sztaluga, skrzynia skarbów, korona, teleskop, popiersie na cokole, budka dla ptaków, latarnia, pudełko na prezent, prezent, ryba, krab, chleb, warzywa, miotła i miecz.

By przeżyć jeszcze więcej przygód model można połączyć z innymi zestawami jak chociażby 41164 Zaczarowany domek na drzewie, 41165 Spływ kajakowy Anny, 41166 Wyprawa Elsy, 41168 Szkatułka na biżuterię Elsy oraz 41169 Olaf.

Wymiary zamku z filmu "Kraina lodu": 120 x 300 x 300 mm (gł x szer x wys)
Wymiary stoiska piekarza: 30 x 40 x 80 mm (gł x szer x wys)
Wymiary stoiska sprzedawcy: 60 x 80 x 70 mm
Wymiary łodzi wiosłowej: 120 x 40 x 50 mm
    
Producent : LEGO
Kod producenta : 41167
Wiek : 5+
Ilość elementów : 521
Wymiary opakowania : 350 x 372 x 65 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Disney Princess Zamkowa wioska w Arendelle 41167

LEGO Disney Princess Zamkowa wioska w Arendelle 41167

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)