Dostępność: Dostępny

LEGO Duplo Pociąg Towarowy Parowy 10874

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Listopada (Wtorek)

Wprowadź dziecko do świata pociągów z kolejką LEGO DUPLO Parowy Pociąg towarowy z wagonem pasażerskim.  Nowy model pociągu parowego, czyli nowość 2018 roku jest teraz jeszcze łatwiejszy w obsłudze, a Twój maluszek może bawić się nim na wiele sposobów. To idealny zestaw dla młodych budowniczych, którzy całymi godzinami będą twórczo bawić się kolejkami.

Zestaw składa się z lokomotywy do zbudowania z funkcją ręcznego startu, światłami i dźwiękami oraz wagonem pasażerskim, a także pięć klocków funkcyjnych w różnych kolorach, stację kolejową, wywrotkę z węglem, drzewo i 16 fragmentów torów.

Uruchomienie tego modelu pociągu parowego nie sprawi dla maluszka żadnych problemów. Wystarczy delikatnie popchnąć zabawkę do przodu lub do tyłu, by zaczęła jechać, albo przytrzymać ją lub podnieść, by się zatrzymała. Pomóż dziecku ustawić pięć kolorowych klocków funkcyjnych na torach. Klocki umożliwiają odegranie sygnału dźwiękowego, włączanie i wyłączanie świateł, zatrzymanie i tankowanie, zmianę kierunku oraz zatrzymanie pociągu.

Zestaw uzupełniają dwie minifigurki: maszynista i dziecko oraz figurka wiewiórki. Postacie przeniosą Cię w świat klocków oraz sprawią, że odgrywane scenki będą bardziej rzeczywiste. Dodatkowo dołączenie ciekawych klocków do kompletu tj. kanister paliwa, walizka, bagietka i łopata sprawia, że zabawa stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Wielkość klocków dopasowana jest do małych rączek dzieci. Dzięki zestawom LEGO DUPLO zabawa i nauka idą ze sobą w parze. Klocki pozwalają rozwijać umiejętności małych rączek, ćwiczą rozpoznawanie kształtów i kolorów oraz uczą kreatywnego myślenia. Klocki DUPLO są gwarancją fantastycznej zabawy podczas tworzenia wielu różnorodnych budynków i scen z życia przez Twojego malucha.

Producent oferuje bezpłatną aplikację do pobrania na tablet lub smartfon z funkcją zdalnego sterowania pociągiem i ciekawymi zabawami dla małych dzieci.
Zestaw jest w pełni kompatybilny z pozostałymi zestawami LEGO DUPLO.

Producent : LEGO
Kod producenta : 10874
Wiek : 2 - 5 lat
Ilość elementów : 59
Wymiary : 300 x 70 x 100 mm
Baterie : 4 x AAA (brak w zestawie)

Napisz recenzję

LEGO Duplo Pociąg Towarowy Parowy 10874

LEGO Duplo Pociąg Towarowy Parowy 10874

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)