Dostępność: Dostępny

Lego Duplo Wóz strażacki 10592

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Stycznia (Czwartek)

Wskakuj do wozu strażackiego LEGO DUPLO i ruszaj na ratunek! Pędź do płonącego budynku i pomóż strażakowi podnieść drabinę. Gdy znajdzie się on na odpowiedniej wysokości, wyciągnij wąż strażacki i ugaś ogień. Następnie wejdź przez okno i upewnij się, że budynek jest już bezpieczny. Ten zestaw jest łatwy w budowie, dzięki czemu może zachęcić dzieci do rozwijania umiejętności konstrukcyjnych. Z pewnością zainspiruje je także do wymyślania niezliczonych akcji ratunkowych. Zestaw można wykorzystać do rozmów z dziećmi na temat bezpieczeństwa pożarowego i istotnej roli, jaką odgrywają strażacy. Klocki DUPLO zostały zaprojektowane tak, by były ciekawe i bezpieczne dla młodszych budowniczych.


W zestawie figurka strażaka LEGO DUPLO. Zestaw obejmuje budowany z klocków wóz strażacki z podnoszoną tylną sekcją wyposażoną w obrotową i ruchomą drabinę, a także budynek z otwieranym oknem. Dodatki: wyciągany wąż oraz płomień.


Wymiary wozu strażackiego (z wysuniętą drabiną): 25 cm wysokości, 26 cm długości i 7 cm szerokości. Wymiary budynku: 14 cm wysokości, 6 cm szerokości i 3 cm głębokości.
Ilość klocków: 26
Wymiary: 282 x 262 x 96 mm
Wiek: 2-5 lat

Napisz recenzję

Lego Duplo Wóz strażacki 10592

Lego Duplo Wóz strażacki 10592

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)