Dostępność: Dostępny

LEGO DUPLO Stajnia z kucykami 10868

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Lipca (Poniedziałek)


Zbuduj wraz z dzieckiem zestaw Stajnia z kucykami z serii LEGO DUPLO pozwala zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki. Przedszkolakom spodoba się zabawa w opiekowanie się kucykami w stajni: czesanie ich szczotką i karmienie ich sianem z paśnika. Maluchy z łatwością mogą zbudować i przebudowywać stajnię, co pozwala na niezliczone godziny zabawy w odgrywanie ról dla młodych miłośników koni.

W zestawie znajdują się dwie figurki dzieci oraz dwie figurki kucyków. Postacie urzeczywistnią stworzoną historyjkę zabawy i sprawią, że zabawa będzie wyjątkowa. Figurki dzieci pozwolą uczyć się wcielania w różne role.

Stajnia ma otwierane drzwi i ruchomy paśnik. Zaprowadź kucyki do paśnika i pomóż im napić się z wiaderka. Uczesz je szczotką i daj im jabłko jako przekąskę.

Nowoczesne akcesoria i dekorowane klocki w tym uniwersalnym zestawie pozwolą dzieciom świetnie się bawić, jednocześnie pomagając im w nauce opieki nad zwierzętami. W zestawie znajdziesz akcesoria: szczotka, wiaderko, sterta jabłek, koryto, widły, klocki siana i szufla, a także klocki z nadrukiem latarni, wiszących uzd i szyld stajni, które ułatwią zabawę.

Produkty LEGO® DUPLO® zostały zaprojektowane tak, by były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek. Dzięki zestawom LEGO DUPLO zabawa i nauka to jedno i to samo. Klocki pozwalają rozwijać umiejętności małych rączek i ćwiczyć spostrzeganie kształtów i kolorów w kreatywny sposób. Klocki dają gwarancję fantastycznej zabawy podczas tworzenia wielu różnorodnych budynków i scen z życia, przez Twojego malucha. Rozwijaj twórcze myślenie dziecka - przekonaj się, że jego wyobraźnia nie zna granic.

 
Producent : LEGO
Kod producenta : 10868
Wiek : 2 - 5 lat
Ilość elementów : 59
Wymiary opakowania : 379 x 260 x 92 mm (dł x szer x wys)
Wymiary : 80 x 320 x 180 mm (gł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO DUPLO Stajnia z kucykami 10868

LEGO DUPLO Stajnia z kucykami 10868

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)