Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874
  • LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874
  • LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874
  • LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874
LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874 LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874 LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874
LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874

LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874

Kod producenta: LG10874
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
259,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874

LEGO DUPLO Pociąg Towarowy Parowy 10874

 

Wprowadź dziecko do świata pociągów z kolejką LEGO DUPLO Parowy Pociąg towarowy z wagonem pasażerskim. Model pociągu parowego, jest łatwiejszy w obsłudze, a Twój maluszek może bawić się nim na wiele sposobów. To idealny zestaw dla młodych budowniczych, którzy całymi godzinami będą twórczo bawić się kolejkami.

Zestaw składa się z lokomotywy do zbudowania z funkcją ręcznego startu, światłami i dźwiękami oraz wagonem pasażerskim, a także pięć klocków funkcyjnych w różnych kolorach, stację kolejową, wywrotkę z węglem, drzewo i 16 fragmentów torów.

Uruchomienie tego modelu pociągu parowego nie sprawi dla maluszka żadnych problemów. Wystarczy delikatnie popchnąć zabawkę do przodu lub do tyłu, by zaczęła jechać, albo przytrzymać ją lub podnieść, by się zatrzymała. Pomóż dziecku ustawić pięć kolorowych klocków funkcyjnych na torach. Klocki umożliwiają odegranie sygnału dźwiękowego, włączanie i wyłączanie świateł, zatrzymanie i tankowanie, zmianę kierunku oraz zatrzymanie pociągu.

Zestaw uzupełniają dwie minifigurki: maszynista i dziecko oraz figurka wiewiórki. Postacie przeniosą Cię w świat klocków oraz sprawią, że odgrywane scenki będą bardziej rzeczywiste. Dodatkowo dołączenie ciekawych klocków do kompletu tj. kanister paliwa, walizka, bagietka i łopata sprawia, że zabawa stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Wielkość klocków dopasowana jest do małych rączek dzieci. Dzięki zestawom LEGO DUPLO zabawa i nauka idą ze sobą w parze. Klocki pozwalają rozwijać umiejętności małych rączek, ćwiczą rozpoznawanie kształtów i kolorów oraz uczą kreatywnego myślenia. Klocki DUPLO są gwarancją fantastycznej zabawy podczas tworzenia wielu różnorodnych budynków i scen z życia przez Twojego malucha.

Producent oferuje bezpłatną aplikację do pobrania na tablet lub smartfon z funkcją zdalnego sterowania pociągiem i ciekawymi zabawami dla małych dzieci.
Zestaw jest w pełni kompatybilny z pozostałymi zestawami LEGO DUPLO.
Producent:
LEGO
Kod producenta:
10874
Wiek:
2+
Ilość elementów:
59
Baterie:
4 x AAA (brak w zestawie)
Wymiary opakowania:
47,5 x 37,5 x 9 cm