Dostępność: Dostępny

LEGO DUPLO Wóz strażacki 10901

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Sierpnia (Poniedziałek)

Wskakuj do wozu strażackiego LEGO DUPLO 10901 i ruszaj na ratunek! Pędź do płonącego budynku i pomóż strażakowi podnieść drabinę. Pomóż swojemu młodemu strażakowi ruszyć do akcji wozem z migającym niebieskim kogutem i syreną. Naciśnij przycisk, by uruchomić światło i dźwięk, a potem ruszaj do akcji tym czerwonym wozem strażackim dla dzieci! Wóz strażacki posiada otwieraną szufladę oraz przechylaną drabinę. Maluszki z chęcią pomogą strażakowi uratować kota, który utknął na drzewie zbudowanym z klocków.

Komplet uzupełnia drzewo do zbudowania. Ten zestaw może zachęcić dzieci do rozwijania umiejętności konstrukcyjnych. Z pewnością zainspiruje je także do wymyślania niezliczonych akcji ratunkowych. Opakowanie można wykorzystać do rozmów z dziećmi na temat bezpieczeństwa pożarowego i istotnej roli, jaką odgrywają strażacy.

W zestawie znajdują się dwie figurki DUPLO (strażak i dziecko) oraz figurka kota. Nowoczesne postacie pozwolą odgrywać akcje ratownicze i poznawać podczas zabawy pracę bohaterów życia codziennego. Odgrywane scenki z figurkami z zestawu zapewnią wiele godzin przyjemnej zabawy, szczególnie w wolne dni. Taka gromadka daje dzieciakom mnóstwo możliwości zabawy, nauki i wyrażania własnych myśli.
Klocki DUPLO zostały zaprojektowane tak, by były ciekawe i bezpieczne dla młodszych budowniczych. Wielkość klocków dopasowana jest do małych rączek dzieci. Dzięki zestawom LEGO DUPLO zabawa i nauka idą ze sobą w parze. Klocki pozwalają rozwijać umiejętności małych rączek i ćwiczyć spostrzeganie kształtów i kolorów w kreatywny sposób. Klocki DUPLO są gwarancja fantastycznej zabawy podczas tworzenia wielu różnorodnych budynków i scen z życia, przez Twojego malucha. Rozwijaj twórcze myślenie dziecka - przekonaj się, że jego wyobraźnia nie zna granic.
By zabawa w strażaków była jeszcze bardziej urozmaicona model można połączyć z zestawem LEGO 10903 Remiza strażacka.

Wymiary wozu: 140 x 70 x 100 mm
   
Producent : LEGO
Kod producenta : 10901
Wiek : 2+
Ilość elementów : 21
Wymiary opakowania : 220 x 260 x 90 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO DUPLO Wóz strażacki 10901

LEGO DUPLO Wóz strażacki 10901

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)