Dostępność: Dostępny

LEGO DUPLO Tropikalna wyspa 10906

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Sierpnia (Poniedziałek)


Zestaw pełen zabawy z serii LEGO DUPLO Tropikalna wyspa 10906
pozwala na niekończącą się, kreatywną zabawę w budowanie. W czasie budowania z dzikimi zwierzętami w ciekawej dżungli maluszek rozwija umiejętności emocjonalne i koordynację wzrokowo-ruchową. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 2 roku życia.

W opakowaniu znajduje się wyciągarka do wciągania zapasów do rodzinnego domku na drzewie, most obrotowy oraz pnącze, na którym huśta się figurka małpki. W tym edukacyjnym zestawie dla dzieci znajdziesz szereg kolorowych zwierzątek LEGO DUPLO i są to: mały i dorosły słoń, mały i dorosły tygrys, małpka i tukan. Dodatkowo zestaw powiększono o trzy minifigurki: opiekunkę, podróżnika i dziecko. Odgrywane scenki z figurkami z zestawu zapewnią wiele godzin przyjemnej zabawy, szczególnie w wolne dni. Taka gromadka daje przedszkolakom mnóstwo możliwości zabawy, nauki i wyrażania własnych myśli.

Wielkość klocków dopasowana jest do małych rączek dzieci. Dzięki zestawom LEGO DUPLO zabawa i nauka idą ze sobą w parze. Klocki pozwalają rozwijać umiejętności małych rączek i ćwiczyć spostrzeganie kształtów i kolorów w kreatywny sposób. Klocki DUPLO są gwarancja fantastycznej zabawy podczas tworzenia wielu różnorodnych budynków i scen z życia, przez Twojego malucha. Rozwijaj twórcze myślenie dziecka - przekonaj się, że jego wyobraźnia nie zna granic.

Akcesoria z zestawu: aparat fotograficzny, kiść bananów, ananas i różne rośliny z dżungli.

Wymiary domku: 120 x 260 x 270 mm (gł x szer x wys)
Wymiary budynku: 100 x 130 x 190 mm (dł x szer x wys)
  
Producent : LEGO
Kod producenta : 10906
Wiek : 2+
Ilość elementów : 73
Wymiary opakowania : 475 x 372 x 90 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO DUPLO Tropikalna wyspa 10906

LEGO DUPLO Tropikalna wyspa 10906

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)