Dostępność: Dostępny

LEGO DUPLO Dom rodzinny 10835

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 25 Lutego (Wtorek)


Zestaw Dom rodzinny LEGO DUPLO pozwala zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Łatwy do zbudowania dom stwarza nieograniczone możliwości zabawy. Dzięki niemu maluchy mogą ćwiczyć rozmaite czynności: od porannego wstawania, przez przygotowanie i jedzenie posiłków, po mycie samochodu.
Dla Ciebie będzie to okazja do obserwowania, jak dzięki 3 figurkom DUPLO i scenariuszom z codziennego życia dzieci rozwijają w sobie umiejętności wcielania się w różne postacie.

W zestawie trzy figurki LEGO DUPLO: mama, tata i dziecko. Zestaw zawiera modułowy dom z kuchnią, w której znajduje się otwierany piekarnik, łazienką, w której jest toaleta, umywalka i otwierana szafka z lustrem. Dodatkowo w domku znajduje się sypialnia z łóżkami, pokój dziecięcy z otwieranymi oknami w których są jaskółki oraz jadalnia na tarasie dachowym z wewnętrznymi półkami, otwieranymi drzwiami i samochód. Aby urzeczywistnić zabawę dołączono akcesoria: garnek, talerz, bagietki, dzbanek, kubek, szczotkę i kwiaty.


Producent : LEGO
Kod producenta : 10835
Wiek : 2 - 5 lat
Ilość elementów : 69
Wymiary opakowania : 380 x 350 x 120 mm

Napisz recenzję

LEGO DUPLO Dom rodzinny 10835

LEGO DUPLO Dom rodzinny 10835

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)