Dostępność: Dostępny

LEGO Friends Domek na drzewie Mii 41335

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 23 Sierpień (Czwartek)

Zbuduj domek z zestawem LEGO Friends Domek na drzewie Mii i odgrywaj w nim scenki z życia. Zestaw zawiera dwie minilaleczki: Mii i Daniela - jej brata oraz dwie figurki zwierzątek: króliczka Mii oraz ptaszka Cinnamon. Możesz spędzić z nimi wyjątkowy czas! Postacie dołączone do zestawu zapewnią wiele godzin przyjemnej zabawy, szczególnie w wolne dni.

Do środka, można dostać sie na dwa sposoby: po drabinie, która składa się lub siatce. Natomiast przy zejściu w dół jest jeszcze jedna opcja - zjazd po linie. Przygotuj wspaniały wieczór dla przyjaciół Mii, którzy ją odwiedzą. Możecie opowiadać historie o duchach w świetle latarki, zagrać w grę planszową i przekąsić pizzę, a potem odkryć rzeczy na strychu. Na poddaszu z otwieranym dachem stoi pudło do przechowywania skarbów. Sprawdź co ukrył tam brat Mii, Daniel. W zestawie znajduje się jeszcze jeden schowek w pniu drzewa, a także domek dla królika.

Przejedź się na deskorolce po parku w Mieście Heartlake lub wypróbuj sprzęt sportowy na trawie przed domkiem na drzewie w tym wspaniałym zestawie konstrukcyjnym. Pomóż miłośniczce zwierząt Mii zaopiekować się króliczką w jej domku oraz ślicznym ptaszkiem, który ma gniazdo na drzewie.

W zestawie są też akcesoria: deskorolka, pistolet na wodę, latarka, książka z historiami o duchach, płytki z rysunkami, pizza, kubek z napisem „I love Heartlake City”, gra planszowa, mapa parku w Mieście Heartlake, bumerang, płytka z listem miłosnym, piłka, ptasie gniazdo, jajko i marchewka.

Zestaw jest pełen ciekawych szczegółów i funkcji, które zapewnią długie godziny świetnej zabawy z Mią, jej bratem i wszystkimi gośćmi, którzy wpadną w odwiedziny.

Producent : LEGO
Kod producenta : 41335
Wiek : 6 - 12 lat
Ilość elementów : 351
Wymiary opakowania : 76 x 282 x 262 mm

Napisz recenzję

LEGO Friends Domek na drzewie Mii 41335

LEGO Friends Domek na drzewie Mii 41335

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)