Dostępność: Dostępny

LEGO Friends Sypialnia Olivii 41329

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Marca (Wtorek)

Zestaw Sypialnia Olivii da Ci mnóstwo okazji do poznawania świata z klocków i radosnej zabawy w pokoju jednej z dziewczyn z Heartlake City. Razem z nią i jej wiernym asystentem Zobito możesz popracować nad najnowszym wynalazkiem. Pokój ustawiony jest na różowej podstawce w kształcie serca i doskonale oddaje naukowe zainteresowania Olivii. W zestawie znajdują się minifigurki do zbudowania: Olivia oraz robot Zobito. Postacie dołączone do zestawu zapewnią wiele godzin przyjemnej zabawy, szczególnie w wolne dni, a odgrywane scenki staną się bardziej realne. Dzięki zabawie dziecko uczy się kreatywności oraz wcielania w kilka postaci.

W sypialni znajduje się łóżko w kształcie rakiety, biurko z dwoma szufladami, komputer i krzesło obrotowe. Jest też osobny stolik śniadaniowy z działającym ekspresem do kawy. Gdy kawa jest „gotowa”, kubek wyskakuje na zewnątrz. Jej robot ma działającą windę i tory, po których może dostać się na szczyt pokoju.

Akcesoria dołączone do kompletu: tablet, kubek do kawy i butelka mleka. Dodatki z opakowania pozwolą dziecku zaplanować wolny czas Olivii oraz rozplanować jej dzień. Za pomocą tabletu Olivia może umówić się na przyjemny wieczór ze swoimi przyjaciółkami.

 

Producent : LEGO
Kod producenta : 41329
Wiek : 6 - 12 lat
Ilość elementów : 163
Wymiary opakowania : 189 x 140 x 59 mm (dł x szer x wys)
Wymiary : 90 x 90 x 90 mm (gł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Friends Sypialnia Olivii 41329

LEGO Friends Sypialnia Olivii 41329

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)