Dostępność: Dostępny

LEGO Friends Samochód kempingowy Mii 41339

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Lipca (Poniedziałek)


Zestaw Samochód kempingowy Mii da Ci mnóstwo okazji do poznawania świata z klocków i radosnej zabawy. Opakowanie z serii LEGO Friends to wymarzona przygoda kempingowa z przyjaciółkami! Dziewczęta z Heartlake City zdecydowały się na podróż życia. W zestawie znajdują się dwie minilaleczki: Mii i Stephanie oraz figurka klaczy Arii. Postacie dołączone do zestawu zapewnią wiele godzin przyjemnej zabawy, szczególnie w wolne dni, a odgrywane scenki stają się bardziej realne.

Podnieś dach tego fajnego zestawu dla dzieci, by dostać się do kuchni i łazienki w środku. Potem podnieś pokrywę miejsca do spania na dachu, wysuń markizę i rozstaw namiot z dwoma łóżkami w środku. W zestawie jest też stół piknikowy, nadmuchiwany ponton i sympatyczny koń, na którym można zwiedzać okolicę przez długie godziny!

W samochodzie kempingowym znajduje się dwa miejsca na minifigurki. Reszta przestrzeni podzielona jest na pomieszczenia: łazienkę, kuchnię, składaną markizę i miejsce do spania na dachu z podnoszoną pokrywą. W łazience znajduje się toaleta i umywalka, a w kuchni lodówka, kuchenka, zlew i stół. Osobno jest też namiot z dwoma łóżkami, stolik piknikowy i płytka z drzewem, drogowskazami oraz miejscem do karmienia konia.

Pokieruj samochodem kempingowym i znajdź idealne miejsce, w którym Mia i Stephanie mogłyby rozbić obóz. Zdejmij dach samochodu, by łatwiej dostać się do środka. Przygotuj pyszne hot dogi w kuchni i zjedz je na świeżym powietrzu pod markizą w tym fajnym zestawie dla dzieci. Ułóż minilaleczki do snu w łóżkach na dachu samochodu lub w namiocie.

Akcesoria dołączone do kompletu: nadmuchiwany ponton, kask jeździecki, dwie krótkofalówki, dwa hot dogi, miska z owocami, kubek z napisem „I love Heartlake City” i drugi bez napisu, butelka z napojem, patelnia, szczotka do włosów, butelka perfum i koszyk.

Producent : LEGO
Kod producenta : 41339
Wiek : 7 - 12 lat
Ilość elementów : 488
Wymiary opakowania : 468 x 278 x 53 mm (dł x szer x wys)
Wymiary : 220 x 110 x 130 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Friends Samochód kempingowy Mii 41339

LEGO Friends Samochód kempingowy Mii 41339

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)