Dostępność: Dostępny

LEGO Friends Centrum ratunkowe w latarni morskiej 41380

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 27 Lutego (Czwartek)


Pozwól swojemu maluchowi zanurzyć się w świecie kreatywnych przygód z zestawem LEGO® Friends 41380 Centrum ratunkowe w latarni morskiej. Centrum wyposażone jest w laboratorium, obszar do zabawy dla lwów morskich, obszar wypoczynkowy, pokój telewizyjny, biuro i balkon obserwacyjny z latarnią, którą można włączyć po naciśnięciu dachu budynku. Uratowane lwy morskie dostają się do kliniki w latarni za pomocą sprytnego basenu na zawiasach, który można przesunąć o 180 stopni. W komplecie jest również skuter wodny do ratowania morskich zwierząt oraz miniaturowa wyspa, na której lew morski utknął w opuszczonej szopie. Szopa ma ciekawą funkcję - po naciśnięciu przycisku dziecko może uwolnić lwa morskiego. W środku jest również ukryta mapa skarbów. Zrobiona jest z materiału, który ujawnia swoje sekrety po zmoczeniu wodą. Zabawkowa latarnia morska umożliwia różnorodną zabawę w świecie wyobraźni, a także ćwiczenie opieki nad zwierzętami.

W zestawie dwie minilaleczki: Mia i Emma oraz figurki: delfina, ptaka, żółwia i dwóch lwów morskich.
W trzypiętrowym budynku latarni morskiej znajduje się gabinet, laboratorium, obszar do zabawy dla lwów morskich, obszar wypoczynkowy, pokój telewizyjny, biuro, balkon obserwacyjny oraz pomost. Basen na zawiasach pozwala przetransportować lwy morskie z zewnątrz do gabinetu w klinice, który wyposażony jest w skaner rentgenowski. Na osobnej wysepce stoi szopa z drewnianych desek, które odpadają po naciśnięciu przycisku - dzięki temu można uwolnić uwięzionego w niej lwa morskiego.

Akcesoria w zestawie: mapa skarbów z materiału reagującego na wodę, świecący klocek, przybory medyczne, koralowiec i morskie zwierzątka, kamizelki ratunkowe, płetwy, hełm do nurkowania, wędka z żyłką, ryba, krótkofalówka, szkło powiększające, piłka, aparat fotograficzny, teleskop, talerz satelitarny oraz kubek z Miasta Heartlake.

Produkt wymaga dwóch baterii LR 41 1,5 V (w zestawie).

Latarnia morska ma ok. 29 cm wysokości, 25 cm szerokości oraz 13 cm głębokości.

Producent : LEGO
Kod producenta : 41380
Wiek : 6+
Ilość elementów : 602
Wymiary opakowania : 467 x 278 x 68 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Friends Centrum ratunkowe w latarni morskiej 41380

LEGO Friends Centrum ratunkowe w latarni morskiej 41380

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)