Dostępność: Dostępny

LEGO Friends Supermarket w Heartlake 41362

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 10 Lipca (Piątek)


Wybierz się na zakupy w dużym sklepie z serii Friends. Z zestawem klocków LEGO Friends 41362 Supermarket w Heartlake możesz zrobić cotygodniowe zakupy. Zestaw przeznaczony dla 4 latków pozwala odgrywać scenki niczym na prawdziwych zakupach. Duży sklep spożywczy i samochód na specjalnej podstawce startowej pozwalają nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków czy innych elementów zestawu. Dzieci mogą podjechać samochodem do sklepu, wybrać produkty do kupienia, załadować wózek i zapłacić przy kasie, a po tym wszystkim odpocząć chwilę z przyjaciółmi w lodziarni.

W zestawie znajdują się 2 minilaleczki – Stephanie i Olivia. Postacie dołączone do zestawu umilą zabawę i sprawią, że odgrywane scenki staną się jeszcze bardziej realne. Nowy zestaw z serii LEGO Friends to doskonały prezent świąteczny dla przedszkolaków i dzieci, które uwielbiają kreatywną zabawę :)

Zestaw zawiera sklep supermerket, samochód, oddzielną lodziarnię oraz mnóstwo akcesoriów spożywczych umożliwiających długie godziny pomysłowej zabawy w odgrywanie ról. Dodatkowo w zestawie ze sklepem do zabawy znajdziesz podstawkę startową, dzięki której Twoje dziecko szybko opanuje podstawy budowania i będzie mogło rozpocząć zabawę w ekscytującym świecie przygód LEGO Friends.

W opakowaniu znajdują się intuicyjne ekstra instrukcje budowania. Proste instrukcje pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym miłośnikom zakupów wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania.

Akcesoria dołączone do kompletu: zabawkowy wózek sklepowy, ryba, desery lodowe w pucharkach, rogalik, lód na patyku, marchewka, butelka, jabłko, banan, sok pomarańczowy, mleko, karton płatków śniadaniowych i banknot.

Wymiary supermarketu: 80 x 170 x 90 mm (gł x szer x wys)
Wymiary samochodu: 80 x 40 x 40 mm (dł x szer x wys)
     
Producent : LEGO
Kod producenta : 41362
Wiek : 4+
Ilość elementów : 140
Wymiary opakowania : 342 x 190 x 50 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Friends Supermarket w Heartlake 41362

LEGO Friends Supermarket w Heartlake 41362

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)