Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689

LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689

Kod producenta: LG41689
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
249,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689

LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689

 

Jeśli chcesz poczuć się jak w prawdziwym wesołym miasteczku to właśnie zestaw serii Lego Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689 to zapewni. Diabelski młyn kręci się i jest pięknie ozdobiony gondolami w kształcie fioletowych cylindrów, a stoisko ze słodyczami zachęca do wcielenia się w rolę sprzedawcy. Mali magicy mogą tez pochwalić się sztuczkami z kartami.

Zestawy zabawek Lego Friends pozwalają dzieciom odkrywać emocje i kolory prawdziwego świata w towarzystwie przyjaciół, którzy stoją zawsze przy nich.

Kolorowy komplet klocków to prawdziwa gratka dla kreatywnych dzieci kochających festyny. Jest w nim także element, który pozwala zrobić magiczną sztuczkę i zadziwić przyjaciół.

W pudełku na dzieci czekają trzy minilaleczki Lego Friends ubrane i umalowane jak na festyn. Są tam także kreatywne akcesoria w rodzaju pałek do żonglerki, lizaka, cylindra oraz planu wesołego miasteczka.

Dzieci mogą jeździć na diabelskim młynie, zabawiać tłumy, wykonując sztuczki z kartami i żonglując, sprzedawać cukierki na stoisku lub sprawić, że goście wesołego miasteczka będą znikać na spiralnej zjeżdżalni!

W dolnej części zjeżdżalni znajdują się sprytnie pomyślane lustrzane panele, dzięki którym minilaleczki „znikają”, choć tak naprawdę opuszczają zjeżdżalnię z tyłu modelu, zaskakując przyjaciół czekających z przodu!

To świetny produkt na prezent świąteczny, urodzinowy lub podarunek bez okazji dla kreatywnych dzieci w wieku od 7 lat, które uwielbiają wraz z przyjaciółmi odgrywać scenki z prawdziwego świata oraz lubią wszystko, co magiczne.

Pokaż dzieciom magiczny świat miasta Heartlake, gdzie mogą rozwijać swoje pasje, a najlepsi przyjaciele chętnie im w tym pomogą.

Diabelski młyn ma ok. 22 cm wysokości, 18 cm szerokości oraz 12 cm głębokości. Zjeżdżalnia ma ok. 28 cm wysokości, 14 cm szerokości oraz 15 cm głębokości.

Producent:
LEGO
Kod producenta:
41689
Wiek:
7+
Ilość elementów:
545
Seria:
FRIENDS
Wymiary opakowania:
38,2 x 26,2 x 7,4 cm