Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681

LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681

Kod producenta: LG41681
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
209,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681

LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681

 

Podaruj młodym konstruktorom zestaw z serii Lego Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681, aby mogły rozwijać swoje przyrodnicze pasje i spędzały jak najwięcej czasu na łonie natury.

Kolorowy mikrobus kempingowy posiada wiele ciekawych funkcji i ma bagażnik dachowy pełen akcesoriów. Przednią część dachu można zdjąć, aby uzyskać dostęp do wnętrza, a reszta porusza się na zawiasach, więc dzieci mogą łatwo wyjąć śpiwory i urządzić biwak pod gołym niebem. Z kolei zaczepiona do haka łódź pozwoli na spróbowanie żeglowania. Dlatego jest to doskonałe miejsce, by zaparkować i wybrać się na wycieczkę.

Zestawy pomagają małym budowniczym rozwijać swoje pasje i przeżywać wymyślone przygody w towarzystwie sympatycznych zwierzaków oraz postaci. Fascynujący zestaw to idealny prezent dla dzieci uwielbiających przyrodę oraz wszelkiego rodzaju wyprawy :)

Aby każda z odegranych scenek była realistyczna do zestawu dołączono minilaleczki: Stephanie, Emmą i Ethanem oraz figurką szopa.

W pudełku jest wiele fajnych dodatków między innymi deskorolka, kask, telefon, płytka gry planszowej, walizka, kamizelki ratunkowe, stolik piknikowy, GPS, aparat pomost i inne elementy górskiej scenerii. Wszystkie te elementy pozwolą na stworzenie kempingu o jakim marzy niejeden maluch.

Wymiary kampera: ok. 8 cm wysokości, 16 cm długości oraz 7 cm szerokości.
Wymiary żaglówki: ok. 11 cm wysokości, 11 cm długości oraz 4 cm szerokości.

Producent:
LEGO
Kod producenta:
41681
Wiek:
7+
Ilość elementów:
487
Seria:
FRIENDS
Wymiary opakowania:
28 x 48 x 6 cm