Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO Friends Szkoła Heartlake 41682

LEGO Friends Szkoła Heartlake 41682

Kod producenta: LG41682
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.07.2022)
289,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO Friends Szkoła Heartlake 41682

LEGO Friends Szkoła Heartlake 41682

 

Chcesz poczuć się jak w prawdziwej szkole? Podaruj dzieciom zestaw Szkoła w mieście Heartlake 41682. W świetnie zaprojektowanym budynku dzieci mogą przeprowadzić ciekawe zajęcia, spotkać się z przyjaciółmi czy wcielić się w rolę nauczyciela. Konstrukcyjny zestaw został przeznaczony do zabawy dla dzieci powyżej 6 roku życia i doskonale sprawdzi się jako pomysł na prezent świąteczny czy też urodzinowy.

Na dwóch piętrach tego modelu znajduje się pracownia naukowa z mikroskopem i biedronką do badania, a także pracownia plastyczna, teatralna i muzyczna. W tej ostatniej dzieci znajdą skrzynię z zestawem kreatywnych przebrań i różnymi instrumentami. Maluchy mogą bawić się w spędzanie czasu z przyjaciółmi w stołówce wyposażonej w stoły i zastawę stołową. Jest tam nawet korytarz z szafkami i tablicą z pucharami.

W pudełku czekają dwie postacie i figurka nauczyciela, więc dzieci mogą poprowadzić lekcje według własnego pomysłu, a wszystko zależy od ich kreatywności. Mogą też zająć się nowym kolegą, Julianem, i pokazać mu szkołę. Zestawy LEGO Friends stwarzają dzieciom możliwości ekscytującej zabawy i budowania, pozwalając im odtwarzać sytuacje z codziennego życia.

Dwupoziomowy model Szkoła w mieście Heartlake z zestawu 41682 przyciąga wzrok mnóstwem inspirujących detali i pozwala przez wiele godzin wymyślać szkolne opowieści z Olivią z Lego. Model ma też trzy sale lekcyjne z ciekawymi detalami, stołówkę, szafki, łazienkę i podwórko. Ten rozbudowany zestaw LEGO® Friends to gwarancja wielu godzin świetnej zabawy w szkołę — solo lub ze znajomymi albo rodziną. Pomysłów na pewno nie zabraknie, bo w pudełku jest wiele elementów ułatwiających rozpoczęcie zabawy.

Zestaw Lego z serii Friends wyposażono rekwizytami do przedstawień, instrumentami muzycznymi, biedronką do oglądania pod mikroskopem oraz uzupełniono również pędzlami, farbami oraz sztalugi.

Producent:
LEGO
Kod producenta:
41682
Wiek:
6+
Ilość elementów:
605
Wymiary opakowania:
28 x 48 x 6 cm