Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683

LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683

Kod producenta: LG41683
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
279,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683

LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683

 

Lego Friends Leśne centrum jeździeckie 41683 to doskonały zestaw dla miłośników zwierząt. Budynek składa się z trzech poziomów wyposażonych w przeróżne funkcje, detale oraz figurki, które zainspirują pomysłami do odgrywania przeróżnych scenek.

Dzieci mogą bawić się w opiekunów koni lub odpoczywać w leśnym domu, który jest wyposażony w kuchnię, sypialnię oraz jadalnię. To nie koniec wszystkich atrakcji, bo dzieci mogą również rozpalić ognisko i upiec pianki. Dodatkową opcją jest to, że cały drugi poziom budynku można zdjąć, a to pozwoli na wygodniejsze dostanie się do wnętrza budynku.

W komplecie z serii Friends znajduje się minilaleczek Mia i Savannah, mikrolaleczka oraz figurki psa i kucyka. W zawartości zestawu otrzymasz również dwa zabawkowe konie z realistycznymi ruchomymi głowami.

Zestaw znajduje się 511 elementów i będzie idealnym upominkiem dla dzieci od 7 lat.

W leśnym centrum jeździeckim jest mnóstwo uroczych akcesoriów: kaski jeździeckie, siodła, uzdy, widły, szczotka, miotła, naczynia kuchenne, pianki, a nawet biała laska dla Savannah.

Leśne centrum jeździeckie ma ok. 26 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości

Producent:
LEGO
Kod producenta:
41683
Wiek:
7+
Ilość elementów:
511
Seria:
FRIENDS
Wymiary opakowania:
54 x 28,2 x 5,9 cm