Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO Friends Wakacyjny domek na plaży 41709

LEGO Friends Wakacyjny domek na plaży 41709

Kod producenta: LG41709
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
329,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO Friends Wakacyjny domek na plaży 41709

LEGO Friends Wakacyjny domek na plaży 41709

 

Z zestawem klocków Lego Friends Wakacyjny domek na plaży 41709 spędzisz ekscytujące wakacje w domku na plaży, a następnie przebudujesz go w dowolny sposób. Zestaw wypełniony jest mnóstwem ciekawych elementów do odkrycia. Wnętrze domku tworzą dwie sypialnie, w tym jedna z łazienką i toaletą, a do tego balkon, basen na dachu, kuchnia i salon. Na zewnątrz znajduje się stół do tenisa, pomost i nadmuchiwany banan do holowania, na którym można przeżyć emocjonujące chwile na falach. Te wszystkie atrakcje czekają na dołączone do zestawu cztery minilaleczki.

Każdy element zestawu jest modułowy, więc kreatywne dzieci z ochotą będą przestawiać budynki według własnego uznania. Mogą zbudować jeden cały domek, ustawić pomieszczenia jedno na drugim w wysoką wieżę lub złożyć trzy osobne budynki na plaży. Pomieszczenia na piętrze można też zamieniać miejscami, co pozwala za każdym razem bawić się na nowo.

Dodatkowo w aplikacji Lego znajduje się interaktywny przewodnik po budowaniu, który pozwala dzieciom obracać i oglądać powstający model. Rozwija to dziecięcą kreatywność i zapewnia długie godziny zabawy, ponieważ można go przebudować na dwa lub trzy osobne budynki.

Klocki z postaciami zawierają cztery minilaleczki, w tym Mię z serii Lego Friends, a także figurki: delfina i kota.

Kolorowy prezent urodzinowy dla siedmiolatków i starszych dzieci. Idealny dla miłośników zabawy w dom, zabawek plażowych czy osób marzących o letnich wyjazdach nad morze. Dzieci odwiedzając miasteczko Heartlake dowiedzą się, że najwspanialsze chwile to te spędzane z przyjaciółmi.

Wymiary domku ok.: 18 x 26 cm (wys. x szer.) - po przebudowaniu wymiary będą się zmieniały.

Producent:
LEGO
Kod producenta:
41709
Wiek:
7+
Ilość elementów:
686
Seria:
FRIENDS
Wymiary opakowania:
280 x 540 x 80 mm