Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO Friends Szkoła artystyczna Emmy 41711

LEGO Friends Szkoła artystyczna Emmy 41711

Kod producenta: LG41711
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
339,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO Friends Szkoła artystyczna Emmy 41711

LEGO Friends Szkoła artystyczna Emmy 41711

 

Szkoła artystyczna Emmy 41711 to zestaw wprowadzający w szkolny świat. Idealny komplet klocków do złożenia tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego. Zainspiruj dzieci do kreatywnej zabawy kompletem zawierającym cztery studia oraz wiele akcesoriów. Dzieci dołączą do Emmy w jej wymarzonej szkole artystycznej, gdzie słynna profesor uczy sztuki. W środku pięknego budynku znajdują się trzy piętra pełne kreatywnych artystycznych zabawek, gdzie chłopcy i dziewczęta mogą towarzyszyć Emmie w nauce ceramiki, projektowaniu mody i drukowaniu 3D.

W opakowaniu klocków otrzymasz wiele uroczych akcesoriów takich jak: ruchomy manekin, koło garncarskie, aparat z dwoma obiektywami, szpulki, płótna, pędzle i puszki z farbą zachęcających do wielu godzin zabawy pobudzającej wyobraźnię. Piękny budynek we francuskim stylu ma duże okna i kreatywny szyld z pędzlem i piórem – sam w sobie jest dziełem sztuki! Dzieci mogą go spersonalizować za pomocą kolorowych płytek Lego Dots.

Ten artystyczny zestaw Lego oferuje bezpłatne cyfrowe instrukcje w aplikacji Instrukcje budowania. Dzięki nim dzieci mogą zobaczyć model w 3D, obracać go i przybliżać w trakcie budowy.

Artystyczny prezent dla kreatywnych dzieci, pozwoli im wyrazić swą kreatywność. Dzieci, które lubią sztukę, wyobrażają sobie tworzenie różnych dzieł w klasach, a następnie fotografują je w studiu

Zestaw obejmuje 844 elementów, które tworzą trzypiętrowy budynek z klasami i pracowniami artystycznymi, a także kolorowe akcesoria i trzy postacie.

Pomysł na wyjątkowy prezent dla kreatywnych dzieci. Świetne rozwiązanie na podarunek urodzinowy czy świąteczny dzieciom w wieku od 8 lat. Ten zestaw ze szkołą to satysfakcjonujące wyzwanie dla najmłodszych budowniczych. 

Model po złożeniu ma ok.: 25 cm wysokości, 23 cm szerokości i 8 cm głębokości

Producent:
LEGO
Kod producenta:
41711
Wiek:
8+
Ilość elementów:
844
Seria:
FRIENDS
Wymiary opakowania:
480 x 282 x 61 mm