Dostępność: Dostępny

LEGO Minecraft Walka w kresie 21151

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 25 Lutego (Wtorek)

Uzupełnij kolekcję z serii LEGO Minecraft o nowy zestaw Walka w kresie. W zestawie znajdują się minifigurka pogromcy smoków oraz figurki Endermana i Smoka Kresu do samodzielnego zbudowania. Smok Kresu ma ruchome kończyny i potrafi strzelać pociskami przedstawiającymi ogniste kule. Dzięki ruchomym elementom figurkę można ustawić w dynamicznej, dowolnej pozie. Dołączone postacie przeniosą Cię w świat zabawy i sprawią, że odgrywane scenki będą bardziej realne.

Zestaw zawiera fragment Kresu z obsydianową kolumną i wyskakującym Kryształem Kresu. Przygotuj się do ostatecznej walki w stylu Minecraft - przyda Ci się mikstura, Perła Endu i zaklęty miecz. Zniszcz Kryształ Kresu, pokonaj Endermana i wygraj walkę z ziejącym ognistymi kulami Smokiem Kresu. Z tym zestawem LEGO możesz na własnej skórze doświadczyć przygód ze świata Minecraft. Zestaw idealnie sprawdzi się do połączenia z innymi modelami z serii, zbudujesz własne uniwersum LEGO Minecraft. W zestawie znajdziesz kod, który można wymienić na takiego samego skina w grze online Minecraft Bedrock Edition.
  
Broń: zaklęty łuk.
Akcesoria: Perła Endu i mikstura.

W komplecie znajduje się kod, który można wymienić w grze online Minecraft Bedrock Edition na skin pogromcy smoków LEGO.
   
Producent : LEGO
Kod producenta : 21151
Wiek : 7+
Ilość elementów : 222
Wymiary : 130 x 230 x 90 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Minecraft Walka w kresie 21151

LEGO Minecraft Walka w kresie 21151

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)