Dostępność: Dostępny

LEGO Minecraft Przygoda na statku pirackim 21152

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 14 Lipca (Wtorek)


Z zestawem LEGO Przygoda na statku pirackim 21152 możesz zbudować statek piracki do złożenia z klocków odwzorowany zgodnie z tym z serii popularnej gry Minecraft. Z nowym zestawem na 2019 rok możesz na własnej skórze doświadczyć pirackich przygód ze świata Minecraft. W zestawie znajdują się dwie minifigurki: pirat i Alex, zombie z gry, a także figurki delfina, papugi i żółwia. Postacie przeniosą Cię w świat zabawy i sprawią, że odgrywane scenki będą bardziej realne. Zestaw został stworzony specjalnie dla młodych fanów gry komputerowej z otwartym światem - Minecraft

Statek posiada modułowe sekcje, dzięki czemu można zamieniać je miejscami, by zbudować wrak statku. Wśród elementów w opakowaniu znajdziesz specjalne klocki, dzięki którym będziesz mógł zbudować okręt ze złotymi zdobieniami, piracką banderą, deską wysuniętą za burtę, armatami i uroczą papugą. Zabawkowy statek piracki posiada działające armaty z wystrzeliwanymi pociskami. Wystrzel z armat, by odstraszyć wrogie moby i obronić jaja żółwia przed atakiem zombie. 

W wolnym czasie pamiętaj, aby zaopiekować się uroczą papugą i nakarmić delfina.
Nie musisz odgrywać takich samych scenek jak w rzeczywistości Minecrafta, a możesz wymyślać własne historyjki. Pobudź swoją wyobraźnię i spędź wiele godzin przy budowaniu własnego świata z gry.

Broń w zestawie: miecz.
Akcesoria: mapa, dynamit, podstawka z ogniem, dwie łopaty, skrzynia, skarb, piracka bandera, butelka z wodą, pochodnia i kompas.
        
Producent : LEGO
Kod producenta : 21152
Wiek : 8+
Ilość elementów : 386
Wymiary : 230 x 230 x 150 mm (gł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Minecraft Przygoda na statku pirackim 21152

LEGO Minecraft Przygoda na statku pirackim 21152

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)