Dostępność: Dostępny

LEGO Minecraft Portal Netheru 21143

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Września (Wtorek)


Uzupełnij kolekcję z serii LEGO Minecraft to nowy zestaw Portal Netheru. Ten zestaw pozwoli Ci wykonać portal, zbudować wspaniałą linię kolejową i odbyć podróż do Netheru. Po drodze musisz stoczyć walkę z groźnym latającym płomykiem oraz ghastem, który strzela kulami ognia.

W zestawie znajduje się minifigurka Steve'a - głównego bohatera ze świata Minecraft, a także figurki płomyka, małej kostki magmy i małego zombie Pigmana. W opakowaniu znajduje się także postać ghasta z 9 mackami. Ghast ma głęboko osadzone, czerwone oczy, z który może wystrzelić 2 dyski bez przeładowania. Dyski wyglądają jak kule ognia. Dołączone postacie przeniosą Cię w świat zabawy i sprawią, że odgrywane scenki będą bardziej przypominały te z gry komputerowej z otwartym światem.

Znajdziesz tu krajobraz Netheru z portalem, płomieniami, grzybami i funkcją lawospadu — wszystko do złożenia z klocków. Dodatkowo znajduje się również wózek kopalniany i zakręcający tor. Chwyć swój diamentowy miecz, wskocz do wózka kopalnianego i wybierz się w podróż, aby przez portal dotrzeć do Netheru! Stań do walki z groźnym latającym płomykiem oraz ghastem, który strzela kulami ognia. Później możesz wydobyć jasnogłaz, który świeci w ciemności. Na koniec włącz lawospad i gotowe: możesz wydobywać jasnogłaz!

W zestawie broń: miecz i kilof.
W zestawie akcesoria: czerwony eliksir, tarcza, skrzynka, łóżko, blok magmy oraz netherowa ruda kwarcu i jasnogłaz do wykopania.
   
Producent : LEGO
Kod producenta : 21143
Wiek : 8+
Ilość elementów : 470
Wymiary : 240 x 190 x 160 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Minecraft Portal Netheru 21143

LEGO Minecraft Portal Netheru 21143

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)