Dostępność: Dostępny

LEGO Minecraft Kopalnia Creeperów 21155

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Września (Wtorek)


Uzupełnij kolekcję klocków z serii LEGO Minecraft o nowy zestaw Kopalnia Creeperów 21155. W zestawie znajduje się kopalnia z torami, wózkiem i trzema funkcjami eksplozji, a ponadto schronienie z wielkim posągiem Creepera. Ponadto zestaw uzupełniono o dwa banery Creeperów, drabiny, łóżko, kowadło, piec oraz krajobraz pustyni i mesy z dwoma znakami, kaktusem i nawadnianym poletkiem z warzywami. Zgromadź skarb w ogromnym posągu Creepera i pociągnij dźwignię, żeby przetransportować łupy do skrzyni.

Aby wzbogacić zabawę w opakowaniu znajdują się trzy minifigurki: Steve, kowal i Posuch, a także figurki Creepera, krowy i nietoperza. Dołączone postacie przeniosą Cię w świat zabawy i sprawią, że odgrywane scenki będą bardziej realne. Zestaw klocków przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia na pewno spodoba się fanom bijącej rekordy gry i zawiera wiele emocjonujących nowości na sierpień 2019 r.

Dzieci mogą walczyć z Creeperem i Posuchem, pozbyć się głazów za pomocą dynamitu i przechowywać złoto w ogromnym posągu Creepera, z którego transportowane jest do skrzyni po pociągnięciu dźwigni. Ta kolekcjonerska zabawka ze świata Minecraft zawiera również tory, wózek kopalniany oraz szczegółowe schronienie, w którym znajduje się łóżko, kowadło, piec, skrzynia oraz poletko z warzywami.

Z tym zestawem LEGO możesz na własnej skórze doświadczyć przygód ze świata Minecraft. Zestaw idealnie sprawdzi się do połączenia z innymi modelami z serii, zbudujesz własne uniwersum LEGO Minecraft. 

Broń: dwa kilofy i miecz.
Akcesoria: trzy klocki dynamitu, dwie skrzynie i cztery elementy rudy złota.

Wymiary: 220 x 380 x 220 mm (dł x szer x wys)

Producent : LEGO
Kod producenta : 21155
Wiek : 8+
Ilość elementów : 834
Wymiary opakowania : 530 x 277 x 87 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Minecraft Kopalnia Creeperów 21155

LEGO Minecraft Kopalnia Creeperów 21155

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)