Dostępność: Dostępny

LEGO NINJAGO Kuźnia smoka 70627

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 25 Czerwiec (Poniedziałek)

W świecie LEGO Ninjago nie może zabraknąć zestawu Smoka Fuzji zbudowanego z żywiołów ognia i lodu. Używając smoka możesz wziąć udział w pogodni za złymi wojownikami Cynobru, którzy uwięzili Raya i Mayę w kuźni i zmuszają ich do wykuwania broni. Możesz spróbować ich odbić z zestawem Kuźnia smoka z serii LEGO Ninjago.

W zestawie znajduje się dodatkowo sześć minifigurek: Nya, Kai, Ray, Maya, komandor Raggmunk i Slackjaw. Producent dołączył postacie, aby przeniosły Cię w rzeczywistość wojowników Ninja a zabawa w odgrywanie bitew będzie jeszcze bardziej dynamiczna.

Zestaw składa się z budynku Kuźnia Smoka, Smoka Fuzji oraz mecha Buffmilliona do złożenia. Użyj smoka do obrony, który ma dwie kłapiące szczękami głowy, ruchomą szyję, skrzydła, łapy i ogon. Fuzji posiada do obrony kuszę, która naprawdę strzela.

W Kuźni Smoka znajdziesz mnóstwo funkcji zachęcających do rozpoczęcia zabawy w odgrywanie ról — ukryty smoczy sztylet włączający funkcję obrotu komina, młot kowalski i miejsce do wypoczynku. Dwugłosy Smok Fuzji daje się ustawić w rozmaitych pozycjach i ma dwa miejsca dla minifigurek. Jego uzbrojeniem jest kusza, która pozwoli Ci pokonać mecha Buffmillion, wcześniej jednak musisz go złożyć. Mech Buffmillion ma ruchome kończyny, a jego uzbrojenie to dwa wielkie miecze Cynobru.

Dla ułatwienia zabawy Kuźnię Smoka można otworzyć. W środku znajdziesz schodki wejściowe z ukrytym smoczym sztyletem, który włącza funkcję obrotowego komina, warsztat z funkcją młota oraz szereg narzędzi kowalskich. , Aby przezroczyste elementy płomieni poruszyły się i komin się obrócił wystarczy włóż smoczy sztylet do gniazda w kamiennym kowadle. W Kuźni jest także miejsce do wypoczynku z kwiatkiem, stół, dwa krzesła, imbryk, kubek i spodek. Na dachu budynku znajduje się lądowisko, gdzie można umieścić Smoka Fuzji do lądowania. Zestaw zawiera też przezroczyste elementy wody (niebieskie) i płomieni (pomarańczowe) oraz klocki bagiennych szuwarów.

Wśród broni znajdziesz cynobrowy topór komandora Raggmunka, cynobrowy miecz Slackjawa i kij Mayi. Dodatkowe acesoria: cynobrowe hełmy komandora Raggmunka i Slackjawa, kajdanki i cztery czerwone klocki węży. W pudełku znajdziesz też przezroczyste, żółte Ostrze Cofania Czasu.!

Nie zwlekaj zbyt długo, pomóż przezwyciężyć zło i odbić swoich przyjaciół. Pomóż Kai i Nya dostać się do Kuźni Smoka, a potem odzyskaj Ostrze Cofania Czasu!

Ilość klocków: 1137
Wymiary Kuźni Smoka: 18 x 27 x 16 cm (gł x szer x wys)
Wymiary smoka Fuzji: 38 x 41 x 23 cm (dł x szer x wys)
Wysokość Mecha Buffmilliona ok. 12 cm
Wiek: 8-14 lat 

Napisz recenzję

LEGO NINJAGO Kuźnia smoka 70627

LEGO NINJAGO Kuźnia smoka 70627

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)