Dostępność: Dostępny

LEGO Ninjago Smocza jama 70655

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Marca (Piątek)

Dołącz do bohaterskich ninja w walce z Iron Baronem i Łowcami Smoków oraz spróbuj wygrać pojedynek. Zdecyduj się na niesamowitą przygodę z zestawem Smocza jama z serii LEGO Ninjago. Zestaw składa się z trzech odczepianych części: galerii, wieży obserwacyjnej i więzienia, aby zapewnić więcej frajdy z zabawy.

W ogromnym zestawie znajduje się aż dziewięć minifgurek: smoczy mistrz, Jay, Zane, Cole, Kai, Iron Baron, Arkade, Heavy Metal i Gryzak. Producent dołączył postacie, aby przeniosły malucha w filmową rzeczywistość, a zabawa stała się jeszcze bardziej realna. Minifigurki z bronią pozwolą Ci urządzić emocjonującą walkę o wszystkie cztery części smoczej zbroi do zebrania (noszone przez smoczego mistrza w tym zestawie).

Na galerii znajduje się łuk z bramą wejściową otwieraną kółkiem, tron w kształcie głowy smoka dla Iron Barona, stojak na broń z kosą i księżycowym ostrzem oraz dekoracyjne klocki przedstawiające kości smoka i przezroczyste płomienie.
Wieża obserwacyjna ma dwa miotacze pocisków na dachu, teleskop do zbudowania na piętrze oraz kuźnię z młotem i dwoma mieczami.

W więzieniu znajduje się cela z otwieranymi drzwiami z kości smoka oraz funkcją zapadni, przez którą można zrzucić minifigurkę do smoczej jamy. Uważaj, żeby nie wpaść wraz z figurką.

Mechaniczny smok zielonego Ninja ma kłapiące szczęki, w pełni ruchome ciało, ogon z kolcami zamontowany na ruchomym klocku kółku, dwa miotacze klocków na nogach oraz dwa ukryte, wysuwane silniki w przednich łapach. Cały zdobiony jest złotymi dekoracjami, aby wyglądał bardziej drapieżnie.

Do postaci dołączone są akcesoria takie jak: kusarigama i katana Jaya; łuk i strzała Zane’a; młot Cole’a; katana i katana do zbudowania Kaia; laska, tanto i ramię cyborga Iron Barona; klucz i piła Arkade; oraz karabin z Łańcuchem Zemsty Heavy Metala. Nie zwlekaj zbyt długo, pomóż Ninjago przezwyciężyć zło!

Smok ziemi ma ruchome szczęki, szyję, skrzydła z ostrzami, nogi, stopy i ogon z młotem.

Smoczy mistrz jest wyposażony we wszystkie cztery części smoczej zbroi do zebrania: smoczy hełm, smoczy napierśnik, ostrze z kości smoka oraz smoczą tarczę.

 
Producent : LEGO
Kod producenta : 70655
Wiek : 9 - 14 lat
Ilość elementów : 1660
Wymiary opakowania : 250 x 280 x 90 mm
Wymiary : 200 x 510 x 270 mm

Napisz recenzję

LEGO Ninjago Smocza jama 70655

LEGO Ninjago Smocza jama 70655

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)