Dostępność: Dostępny

LEGO Ninjago Nartnik 70611

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 23 Lipiec (Poniedziałek)

Dołącz do świata ratowników Ninjago i wybierz się na niesamowitą walkę z Armią Rekinów z zestawem klocków LEGO Nartnik. Patroluj kanały i zatoki miasta Ninjago czy nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo. Udawaj, że chodzisz po wodzie i wspinasz się na ściany za pomocą ruchomych nóg i poduszkowych stóp.

W zestawie znajdują się cztery minifigurki: Nya, Kai, Rozdymka i zbir z Armii Rekinów. Producent dołączył postacie, aby przeniosły nas w ich rzeczywistość oraz zabawa stałą się jeszcze bardziej realna.

Nartnik ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę, który można obrócić o 360 stopni. Posiada także szybkostrzelne działko na sześć klocków oraz trzy przezroczyste niebieskie flagi. Nartnik ma cztery ruchome nogi z poduszkowymi stopami, dzięki którym można ustawić model w różnych pozach bojowych.

Do odpierania ataków oprócz szybkostrzelnego działka używaj dwóch mieczy Kaia, by strącić przeciwników z mecha. Rozdymka i zbir z Armii Rekinów nie mają szans w starciu z ninja i nartnikiem!

Akcesoria dołączone do nartnika: spódnica z materiału Nyi oraz hełm Rozdymki, włócznia z chwostem Nyi, dwa miecze Kaia, maczuga Rozdymki oraz kolczasty rybi sztylet zbira z Armii Rekinów.

Ilość elementów: 494
Wymiary Nartnika: 30 x 30 x 18 cm (dł x szer x wys)
Wymiary opakowania: 38 x 5,5 x 26 cm
Wiek: 8-14 lat

Napisz recenzję

LEGO Ninjago Nartnik 70611

LEGO Ninjago Nartnik 70611

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)