Dostępność: Dostępny

LEGO Star Wars Żołnierze Imperium 75165

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Sierpień (Poniedziałek)

Przybądź na ratunek i pomóż Żołnierzom Imperium odeprzeć atak rebeliantów. Odkrywaj kolejne scenki z filmów Gwiezdne Wojny z zestawem z serii LEGO Star Wars. Wsiądź do imperialnej maszyny kroczącej, załaduj działa i wyruszaj na swoją misję. Nie możesz odeprzeć przeciwnika? Wezwij szturmowców uzbrojonych w miotacze klocków, a zwycięstwo masz w kieszeni!

W zestawie znajdują się cztery minifigurki: dwóch szturmowców śmierci i dwóch szturmowców Imperium. Postacie przeniosą Cię w świat zabawy i sprawią, że odgrywane scenki będą bardziej realne. Możesz również wymyślić swoją historyjkę.

Zestaw składa się również z maszyny kroczącej Imperium, która ma ruchome nogi oraz podnoszone miotacze klocków, a także dwie armaty laserowe. Na szczycie maszyny znajduje się miejsce na minifigurkę, która steruje pojazdem oraz wydaje rozkazy do wykonania. W maszynie jest specjalne miejsce na przyczepienie przenośnego miotacza, który pomoże w porozumieniu z wrogiem.

W opakowaniu znajdziesz również broń: cztery miotacze klocków i dodatkowa amunicja. Zestaw można połączyć z innym z serii LEGO 75164 Zestaw bitewny Rebel Trooper, by odtwarzać niesamowite przygody z filmu „Łotr 1.Gwiezdne wojny - historie”


Wiek: 6-12 lat
Ilość elementów: 112
Wymiary imperialnej maszyny: 8 x 8 x 10 cm
Wymiary opakowania: 19 x 4,5 x 13,8 cm

Napisz recenzję

LEGO Star Wars Żołnierze Imperium 75165

LEGO Star Wars Żołnierze Imperium 75165

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)