LEGO Technic Żółta wyścigówka 42072

Dostępność: Dostępny

LEGO Technic Żółta wyścigówka 42072

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 19 Lutego (Wtorek)

Dołącz do świata szybkich maszyn i wybierz się na niesamowitą przejażdżkę żółtą wyścigówką z serii LEGO Technic. Ten szczegółowy model został zaprojektowany w taki sposób, aby przedstawić pełen realizm pojazdu oraz zapewnić satysfakcję z jego tworzenia. Model po połączenie zestawu z modelem 42073 czerwona wyścigówka pozwala na połączenie i zbudowanie wyścigówki kombi z dwoma wyskakującymi silnikami, które zapewniają jeszcze bardziej fascynującą zabawę.

Zastosowane żółtozielone-szaro-czerwone barwy oraz naklejki przykuwają uwagę oraz wyróżniają wyścigówkę z tłumu. Pojazd posiada wytrzymały przedni zderzak, duży spojler z tyłu i opony niskoprofilowe na szerokich, czarnych felgach. Ten zaawansowany zestaw do budowania wyposażony jest w silnik typu pull-back i funkcję silnika wyskakującego po zderzeniu.

Aktywuj silnik typu pull-back, a wyścigówka wystrzeli z ogromną prędkością! Żółta wyścigówka to nowość z grudnia 2017 r. i zobacz, jak silnik wyskakuje z nadwozia po zderzeniu z czymś. Jest bardzo znany z reklamy telewizyjnej pojazdów LEGO Technic z napędem odciągowym

Producent : LEGO
Kod producenta : 42072
Wiek : 7 - 14 lat
Ilość elementów : 135
Wymiary opakowania : 260 x 140 x 70 mm (dł x szer x wys)
Wymiary : 170 x 90 x 60 mm

Napisz recenzję

LEGO Technic Żółta wyścigówka 42072

LEGO Technic Żółta wyścigówka 42072

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)