Dostępność: Dostępny

LEGO Technic Mack Anthem 2w1 42078

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 25 Lipca (Czwartek)


Dołącz do świata ciężkich maszyn z serii LEGO. Ta realistyczna replika LEGO Technic ciężarówki MACK Anthem z przyczepą to okazja, by zapoznać się z modelem opracowanym wspólnie z firmą MACK® Trucks Inc. MACK posiada szereg technicznych szczegółów i funkcji, które przybliżają go do oryginału. Zestaw jest ogromny i składa się z około 2600 klocków.

Zabawka posiada układ kierowniczy działający na przednie koła, tylny napęd oraz 6-cylindrowy, rzędowy silnik z poruszającymi się tłokami oraz kręcącym się wentylatorem chłodnicy. Odłączana przyczepa ma dwa rodzaje podpór, zsynchronizowane ramiona dźwigu z możliwością załadunku bocznego, a także kontener z zamykanymi drzwiczkami, który można załadować na przyczepę. W łatwo dostępnej kabinie kierowcy znajdziesz z kolei otwierane drzwi, regulowane fotele, pełną detali deskę rozdzielczą, kierownicę, osłony przeciwsłoneczne i piętrową pryczę. Zaawansowany zestaw konstrukcyjny typu 2 w 1 umożliwia zbudowanie szczegółowej repliki śmieciarki MACK LR.

Zestaw zawiera też przyczepę z wysuwanymi podporami dwóch rodzajów i dźwigiem o zsynchronizowanych ramionach, a do tego kontener z zamykanymi drzwiczkami. Otwórz boczne panele, aby uzyskać dostęp do baków.
W zestawie specjalne elementy z dekoracjami i logo producenta, a także charakterystyczna ozdoba na maskę z firmowym buldogiem firmy MACK® i kolekcja realistycznych naklejek. Model jest utrzymany w realistycznych barwach szarości, czerni, bieli i zieleni. Zaparkuj ciężarówkę w odpowiednim miejscu, opuść i wysuń oba rodzaje podpór, a potem za pomocą zsynchronizowanych ramion dźwigu unieś kontener i załaduj go z boku na przyczepę.

Budowanie śmieciarki ułatwi w dużej mierze instrukcja dostępna na stronie LEGO.pl/technic, którą można pobrać w formacie PDF.

Wymiary ciężarówki MACK Anthem z przyczepą oraz rozłożonym wysięgnikiem dźwigu i podporami: 830 x 180 x 270 mm, a po złożeniu tych elementów 220 x 150 mm (dł x szer) 
MACK® LR po opuszczeniu wideł i kontenera ma ok. 580 x 170 x 190 mm cm, a po ich podniesieniu ok. 330 mm wysokości.

Producent : LEGO
Kod producenta : 42078
Wiek : 11-16 lat
Ilość elementów : 2595
Wymiary opakowania : 577 x 477 x 122 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Technic Mack Anthem 2w1 42078

LEGO Technic Mack Anthem 2w1 42078

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)