Dostępność: Dostępny

Magnetyczna układanka Alfabet Janod 02712

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Magnetyczna układanka Alfabet Magnetibook 02712
marki JANOD umożliwia układanie na planszy różnokolorowych magnesów, z których dzieci mogą tworzyć autorskie wzory czy wyrazy. Układanka jest wykonana ze sztywnego kartonu w formie książki, a plansza magnetyczna została ukryta w wewnętrznej stronie okładki. Z kolei trzy przegródki w środku pomogą dzieciom utrzymać porządek w magnesach. Pudełko, w którym znajduje się zestaw łamigłówek jest przeznaczone dla dzieci od 3 do około 8 roku życia.

Magnetibook Alfabet zawiera 142 magnesy, w tym litery alfabetu w angielskiej wersji językowej oraz magnesy z kolorowymi obrazkami i słowami, które je opisują. To świetny sposób na naukę alfabetu i idealna rozrywka układania wyrazów dla uczniów i twórczych maluchów.

Precyzyjnie wykonany zestaw rozbudza u dziecka zmysł artystyczny, a ponadto pozwala trenować logiczne myślenie oraz sprawność manualną. Cały zestaw prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

Układanka zapewni zabawę przez wiele godzin i nieprędko się znudzi, dzięki wielu możliwościom łączenia wzorów. A kompaktowy rozmiar sprawi, że dziecko bez problemu może zabrać ją gdziekolwiek zechce. Gra połączona z nauką przyda się do zabawy szczególnie w czasie podróży czy deszczowe dni.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie w zabawkach wielu funkcjonalności wpływa na ich prawidłowy rozwój. Wśród hitowych produktów francuskiej marki znajdują się drewniane klocki, układanki, sortery, puzzle czy instrumenty muzyczne. W ofercie nie mogło zabraknąć drewnianych domków do zabawy dla dziewczynek oraz magnetycznych układanek nieco starszym dzieciom. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, co jest dowodem, że są one całkowicie bezpieczne.
        
Producent : JANOD
Kod producenta : 02712
Wiek : 3 - 8 lat
Ilość elementów : 142
Wymiary opakowania : 19 x 4 x 26 cm
Waga : 0,69 kg

Napisz recenzję

Magnetyczna układanka Alfabet Janod 02712

Magnetyczna układanka Alfabet Janod 02712

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)