Dostępność: Dostępny

Magnetyczna układanka Śmieszne buzie Chłopiec Janod 02716

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Magnetyczna układanka Śmieszne buzie Chłopiec Magnetibook 02716
marki JANOD umożliwia układanie na planszy różnokolorowych magnesów, z których dzieci mogą tworzyć autorskie wzory i obrazki. Układanka jest wykonana ze sztywnego kartonu w formie książki, a plansza magnetyczna została ukryta w wewnętrznej stronie okładki. Z kolei trzy przegródki w środku pomogą dzieciom utrzymać porządek w magnesach. Pudełko, w którym znajduje się zestaw łamigłówek jest przeznaczone dla dzieci od 3 do około 8 roku życia.

Magnetibook Śmieszne buzie zawiera 82 elementy, w tym 70 magnesów z elementami męskich twarzy, takimi jak oczy, usta, nosy, włosy, wąsy i brwi oraz dodatkami typu okulary czy nakrycia głowy. Zestaw uzupełnia 12 kart z przykładowymi buziami, które można stworzyć z zestawu. To świetny sposób na zabawę dla małych kreatorów i idealna rozrywka układania dla twórczych dzieci, które uwielbiają wymyślać postaci.

Układanka zapewni zabawę przez wiele godzin i nieprędko się znudzi, dzięki wielu możliwościom łączenia wzorów. A kompaktowy rozmiar sprawi, że dziecko bez problemu może zabrać ją gdziekolwiek zechce. Gra połączona z nauką przyda się do zabawy szczególnie w czasie podróży czy deszczowe dni.

Precyzyjnie wykonany zestaw rozbudza u dziecka zmysł artystyczny, a ponadto pozwala trenować logiczne myślenie oraz sprawność manualną. Cały zestaw prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie w zabawkach wielu funkcjonalności wpływa na ich prawidłowy rozwój. Wśród hitowych produktów francuskiej marki znajdują się drewniane klocki, układanki, sortery, puzzle czy instrumenty muzyczne. W ofercie nie mogło zabraknąć drewnianych domków do zabawy dla dziewczynek oraz magnetycznych układanek nieco starszym dzieciom. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, co jest dowodem, że są one całkowicie bezpieczne.
         
Producent : JANOD
Kod producenta : 02716
Wiek : 3 - 8 lat
Ilość elementów : 82
Wymiary opakowania : 19 x 4 x 26 cm
Waga : 0,79 kg

Napisz recenzję

Magnetyczna układanka Śmieszne buzie Chłopiec Janod 02716

Magnetyczna układanka Śmieszne buzie Chłopiec Janod 02716

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)