Dostępność: Dostępny

Magnetyczna układanka Kształty Janod 02720

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Magnetyczna układanka Kształty Magnetibook 02720
marki JANOD umożliwia układanie na planszy różnokolorowych magnesów, z których dzieci mogą tworzyć autorskie wzory. Układanka jest wykonana ze sztywnego kartonu w formie książki, a plansza magnetyczna została ukryta w wewnętrznej stronie okładki. Z kolei trzy przegródki w środku pomogą dzieciom utrzymać porządek w magnesach. Precyzyjne wykonanie rozbudza u dziecka zmysł artystyczny, a ponadto pozwala trenować logiczne myślenie oraz sprawność manualną. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

Magnetibook Kształty zawiera 73 elementy, w tym 43 kolorowe magnesy z różnymi kształtami łączonymi dowolnie, by stworzyć wyjątkowe wzory. W zestawie znajdują się magnesy zarówno w geometrycznych, jak i nietypowych kształtach np. łuki. księżyce czy łezki. Układankę uzupełnia 30 kart z przykładowymi pomysłami na konstrukcję. To świetny sposób na naukę kolorów i kształtów oraz idealna rozrywka układania dla twórczych konstruktorów.

Układanka zapewni zabawę przez wiele godzin i nieprędko się znudzi, dzięki wielu możliwościom łączenia wzorów. A kompaktowy rozmiar sprawi, że dziecko bez problemu może zabrać ją gdziekolwiek zechce. Gra połączona z nauką przyda się do zabawy szczególnie w czasie podróży czy deszczowe dni. Pudełko z zestawem konstruktorskim jest przeznaczone dla dzieci od 3 do około 8 roku życia.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie w zabawkach wielu funkcjonalności wpływa na ich prawidłowy rozwój. Wśród hitowych produktów francuskiej marki znajdują się drewniane klocki, układanki, sortery, puzzle czy instrumenty muzyczne. W ofercie nie mogło zabraknąć drewnianych domków do zabawy dla dziewczynek oraz magnetycznych układanek nieco starszym dzieciom. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, co jest dowodem, że są one całkowicie bezpieczne.
      
Producent : JANOD
Kod producenta : 02720
Wiek : 3 - 8 lat
Ilość elementów : 73
Wymiary opakowania : 19 x 4 x 26 cm
Waga : 0,59 kg

Napisz recenzję

Magnetyczna układanka Kształty Janod 02720

Magnetyczna układanka Kształty Janod 02720

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)