Dostępność: Dostępny

Magnetyczna układanka Uczę się zegarka Janod 02724

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Magnetyczna układanka Uczę się zegarka Magnetibook 02724
marki JANOD umożliwia układanie na planszy różnokolorowych magnesów, z których dzieci mogą tworzyć dowolne wzory. Układanka jest wykonana ze sztywnego kartonu w formie książki, a plansza magnetyczna została ukryta w wewnętrznej stronie okładki. Z kolei trzy przegródki w środku pomogą dzieciom zadbać o porządek w magnesach.

Magnetibook Uczę się zegarka składa się z 83 magnesów, w tym 75 kolorowych magnesów ze wskazówkami i cyferkami zegara. Układankę uzupełnia 8 dwustronnych kart z pomysłami wykonania, które będą stanowiły szablon do odwzorowania. Oczywiście maluch może spróbować własnych sił, by łączyć elementy dowolnie, według własnego pomysłu. To świetny sposób na naukę pór dnia, godzin i odczytywania ich z zegara. Pobaw się wspólnie z twórczym maluchem w układanie połączone z rozpoznawaniem czasu.

Precyzyjnie wykonany zestaw rozbudza u dziecka zmysł artystyczny, a ponadto pozwala trenować logiczne myślenie oraz sprawność manualną. Cały zestaw prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

Magnetyczna układanka zapewni zabawę przez wiele godzin i nieprędko się znudzi, dzięki wielu możliwościom łączenia elementów. A kompaktowy rozmiar sprawi, że dziecko bez problemu może zabrać ją gdziekolwiek zechce. Gra połączona z nauką przyda się do zabawy szczególnie w czasie podróży czy deszczowe dni. Pudełko z zestawem jest przeznaczone dla dzieci od 3 do około 8 roku życia.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie w zabawkach wielu funkcjonalności wpływa na ich prawidłowy rozwój. Wśród hitowych produktów francuskiej marki znajdują się drewniane klocki, układanki, sortery, puzzle czy instrumenty muzyczne. W ofercie nie mogło zabraknąć drewnianych domków do zabawy dla dziewczynek oraz magnetycznych układanek nieco starszym dzieciom. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, co jest dowodem, że są one całkowicie bezpieczne.
       
Producent : JANOD
Kod producenta : 02724
Wiek : 3 - 8 lat
Ilość elementów : 83
Wymiary opakowania : 19 x 4 x 26 cm
Waga : 0,87 cm

Napisz recenzję

Magnetyczna układanka Uczę się zegarka Janod 02724

Magnetyczna układanka Uczę się zegarka Janod 02724

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)