Dostępność: Dostępny

Drewniana układanka magnetyczna Drzewo Janod 05461

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Drewniana układanka magnetyczna Drzewo 05461
marki JANOD umożliwia układanie różnokolorowych magnesów na dużej, drewnianej planszy wykonanej w kształcie rozłożystego drzewa. Pięknie wykonana podwójna plansza magnetyczna zapewni wiele radości w czasie zabawy, urozmaici wolny czas, a dodatkowo ozdobi pokój maluszka. Po skończonej zabawie układankę można zamknąć z magnesami w środku, co pomoże zadbać o porządek. Zabawka nie zajmuje wiele miejsca i łatwo znaleźć jej miejsce do przechowania.

Układanka zawiera 30 magnesów przedstawiających różne zwierzęta, zamieszkujące koronę drzewa, dziuple oraz okolice korzeni. Wśród zwierzaków w zestawie można spotkać wiewiórkę, sowę, jeża, mrówki, pszczoły oraz ul, hubę czy ptasie gniazdo. Dzięki zabawie na drzewie maluch uczy się jego elementów, a także zamieszkujących w nim nazw zwierzaków. Dziecko może dowolnie rozmieszczać elementy, według własnego pomysłu, dlatego nieoceniona będzie pomoc rodzica. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent dla dzieci od 3 do 6 roku życia.

Zabawka pobudza dziecięcą wyobraźnię i rozwija sprawność manualną. Przez zabawę maluch poznaje fascynujący świat nauki oraz odkrywa jej tajemnice. To świetny sposób na zabawę ciekawym świata miłośnikom przyrody. Precyzyjne wykonanie zestawu rozbudza u dziecka zmysł artystyczny, a ponadto pozwala trenować logiczne myślenie oraz sprawność manualną.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie w zabawkach wielu funkcjonalności wpływa na ich prawidłowy rozwój. Wśród hitowych produktów francuskiej marki znajdują się drewniane klocki, układanki, sortery, puzzle czy instrumenty muzyczne. W ofercie nie mogło zabraknąć drewnianych domków do zabawy dla dziewczynek oraz magnetycznych układanek nieco starszym dzieciom. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, co jest dowodem, że są one całkowicie bezpieczne.  
    
Producent : JANOD
Kod producenta : 05461
Wiek : 3 - 6 lat
Wymiary opakowania : 47 x 33 x 4 cm
Wymiary : 46,5 x 1 x 32,2 cm
Waga : 0,96 kg

Napisz recenzję

Drewniana układanka magnetyczna Drzewo Janod 05461

Drewniana układanka magnetyczna Drzewo Janod 05461

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)