Dostępność: Dostępny

Drewniana układanka magnetyczna Ogród Janod 05463

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Drewniana układanka magnetyczna Ogród 05463 od Janod
umożliwia układanie na drewnianej planszy różnokolorowych magnesów dotyczących ogrodu. Dodatkowo planszę można zawiesić, by zajmowała niewiele miejsca i tym samym pięknie ozdabiała pokój. Precyzyjne wykonanie zestawu rozbudza u dziecka zmysł artystyczny, a ponadto pozwala trenować logiczne myślenie oraz sprawność manualną. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent dla dzieci od 3 do 6 roku życia.

Układanka magnetyczna zawiera 70 magnesów przedstawiających różne rośliny, zwierzęta i przedmioty, które można spotkać w ogródku, takie jak: motylek, ślimak, jeż, konewkastrach na wróble, ul, grabie czy kwiaty. Dzięki zabawie w uprawę ogródka maluch uczy się podstawowego podziału roślin na owoce i warzywa, a także możliwości posadzenia ich obok siebie. Do układanki dołączona jest instrukcja (po angielsku) z nazwami roślin, jakie można uprawiać w ogrodzie na poszczególnych grządkach. Oczywiście dziecko może również dowolnie łączyć elementy, według własnego pomysłu.

Zabawka pobudza dziecięcą wyobraźnię i rozwój sprawności manualnej. Dziecko przez zabawę rozbudza ciekawość, poznaje fascynujący świat nauki oraz odkrywa jej tajemnice. To świetny sposób na naukę nazw warzyw i owoców oraz rozrywka dla małych ogrodników i ciekawych świata miłośników biologii.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie w zabawkach wielu funkcjonalności wpływa na ich prawidłowy rozwój. Wśród hitowych produktów francuskiej marki znajdują się drewniane klocki, układanki, sortery, puzzle czy instrumenty muzyczne. W ofercie nie mogło zabraknąć drewnianych domków do zabawy dla dziewczynek oraz magnetycznych układanek nieco starszym dzieciom. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, co jest dowodem, że są one całkowicie bezpieczne. 
    
Producent : JANOD
Kod producenta : 05463
Wiek : 3 - 6 lat
Wymiary opakowania : 42 x 0,7 x 29,7 cm
Wymiary : 42 x 0,7 x 29,7 cm
Waga : 0,83 kg

Napisz recenzję

Drewniana układanka magnetyczna Ogród Janod 05463

Drewniana układanka magnetyczna Ogród Janod 05463

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)