Dostępność: Dostępny

Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Drewniana magnetyczna walizeczka tablica 4w1 Janod 05014
daje wiele możliwości zabawy dzieciom od 3 roku życia. Zabawka umieszczona w drewnianym pudełku przypominającym teczkę urozmaici wolny czas, zapewni mnóstwo radości, a dodatkowo ozdobi pokój maluszka.

Z tablicą w kształcie walizki dziecko może bawić się na cztery różne sposoby, ponieważ każdą planszę wykonano w innej formie. Na jednej stronie umieszczono tablicę magnetyczną z dołączonymi 42 magnesami literek i cyferek. Magnetyczna układanka dla dzieci sprawdzi się do nauki pojedynczych literek czy też składania całych wyrazów. Z drugiej strony walizki zamieszczono szkolną tablicę po której można pisać i rysować kredą. Z kolei na innej stronie - pisać specjalnym mazakiem (tablica suchościeralna), a na odwrocie tworzyć obrazy na znikopisie. Maluch tworzy dowolne rysunki, po to by zetrzeć istniejące, a za chwilę stworzyć nowe, jeszcze piękniejsze.

Po skończonej zabawie drewnianą teczkę i dodatki, tj. magnesy, kredę czy gąbkę można zamknąć w środku, co pomoże zadbać o porządek. Tablica po złożeniu ma kształt walizeczki z rączką, dzięki czemu jest wygodna do przenoszenia. Nie zajmuje wiele miejsca, dlatego łatwo będzie znaleźć jej miejsce do przechowania.

Zabawka pobudza dziecięcą wyobraźnię i zmysł artystyczny, a ponadto pozwala rozwijać zdolności manualne. Przez zabawę maluch poznaje podstawowe literki i cyfry. Wielofunkcyjna tablica to świetny pomysł na zabawę, który pomaga przy nauce pisania i liczenia. Przy rozpoznawaniu słów przydatna będzie obecność rodzica zachęcającego do układanek.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie funkcjonalności wpływają na ich prawidłowy rozwój. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, co jest dowodem, że są one całkowicie bezpieczne.

W zestawie:
  • tablica w kształcie walizeczki 4w1,
  • 42 magnesy z literkami i cyferkami,
  • 1 komplet kredy,
  • mazak do tablicy,
  • gąbeczka.
           
Producent : JANOD
Kod producenta : 05014
Wiek : 3 - 8 lat
Ilość elementów : 44
Wymiary opakowania : 37 x 4 x 30 cm
Wymiary : 37 x 4 x 30 cm
Waga : 1,7 kg

Napisz recenzję

Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014

Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)