Magnetyczny zestaw do łowienia rybek Janod 08209

Dostępność: Dostępny

Magnetyczny zestaw do łowienia rybek Janod 08209

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)

Magnetyczny zestaw do łowienia rybek Sardynka JANOD 08209
pozwala maluchowi poczuć się jak prawdziwy wędkarz. Gra zręcznościowa polega na łapaniu rybek na wędkę zakończoną magnesem. Każda kolorowa rybka (10 rybek w zestawie o wymiarach 8,7 x 3,5 cm) jest drewniana i posiada przyczepiony magnes. Rybki wyróżniają się oryginalnym wyglądem a każda z nich jest inna, co wzbudza zainteresowanie dziecka. W zestawie znajdują się 2 wędki, dlatego gra doskonale sprawdzi się do zabawy dla dwóch osób.

Całość prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się do zabawy dzieciom od 2 do 5 roku życia. Zestaw zapakowany jest kolorowe, metalowe pudełko w kształcie rybki - Sardynki. Precyzyjnie wykonane i przemyślane w najmniejszym szczególe opakowanie nadaje się na prezent. Tak zapakowana gra sama w sobie wygląda na ozdobioną i zbędne będzie dodatkowe pakowanie ozdobne. Pudełeczko pomoże również zadbać dziecku o porządek, gdyż po skończonej zabawie wystarczy zamknąć rybki w środku.

Gra oprócz wyśmienitej rozrywki dla całej rodziny pełni również rolę edukacyjną. W czasie zabawy maluchy rozbudzają wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. Nie zostały pominięte również umiejętności manualne, dzięki którym maluchy trenują swoją sprawność i małą motorykę.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowane w zabawkach funkcjonalności wpływają na ogólny postęp pociech. Produkty Janod cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Są całkowicie bezpieczne i posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH.

Wiek: 2-5 lat
wymiary produktu: 8,7 x 3,5 cm
waga produktu:
wymiary opakowania: 23,5 x 5 x 7 cm
   

Napisz recenzję

Magnetyczny zestaw do łowienia rybek Janod 08209

Magnetyczny zestaw do łowienia rybek Janod 08209

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)