Dostępność: Dostępny

Drewniana tablica magnetyczna Janod 09632

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Duża, brązowa drewniana tablica magnetyczna z 14 akcesoriami Janod 09632
daje wiele możliwości zabawy połączonej z nauką. Zabawka na stelażu zapewni dziecku mnóstwo radości, a dodatkowo ozdobi pokój maluszka. Drewniana tablica to doskonały prezent dla małego artysty od 3 roku życia.

Z tablicą dziecko może bawić się na trzy różne sposoby, a każdy z nich daje możliwości zabawy w innej formie. Na jednej stronie można pisać i rysować kredą niczym w szkole. Z kolei na drugiej dzieci mogą przyczepiać magnesy i pisać specjalnym mazakiem (tablica suchościeralna). Dodatkowo nad tablicą umieszczony jest rulon z rozwijanym papierem, na którym dziecko może pisać, rysować lub malować farbami. Maluch po stworzeniu rysunku, może zmienić kartkę, by za chwilę stworzyć nowy, jeszcze piękniejszy obraz. Możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia.

Tablica posiada regulowaną wysokość i oryginalną, stylową kolorystykę. Utrzymana jest w naturalnym odcieniu drewna z elementami burgundowego brązu i pastelowej turkusowej zieleni. Odpowiednio dobrane kolory nadają zabawce eleganckiego wyglądu, a nowoczesny design "mebelka" będzie stanowił ozdobę pokoju. Po skończonej zabawie dziecko może w łatwy sposób zadbać o porządek. Dzięki zamontowanej, wygodnej półeczce na akcesoria plastyczne wszystko przybory będą miały swoje miejsce.

Zabawka pobudza dziecięcą wyobraźnię i zmysł artystyczny, a ponadto pozwala rozwijać zdolności manualne. Przez zabawę maluch poznaje podstawowe literki i cyfry. Wielofunkcyjna tablica to świetny pomysł na zabawę, który pomaga przy nauce pisania i liczenia. Przy rozpoznawaniu słów przydatna będzie obecność rodzica zachęcającego do układanek.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie funkcjonalności wpływają na ich prawidłowy rozwój. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, co jest dowodem, że są one całkowicie bezpieczne.

W zestawie:
  • wygodna półeczka na akcesoria plastyczne,
  • rulon papieru,
  • pojemnik na farby,
  • dwa kubeczki na wodę i pędzle,
  • opakowanie z kredami (3 sztuki),
  • ścieralny marker,
  • gąbkę,
  • 6 drewnianych magnesów,
  • długi, drewniany, również magnetyczny wskaźnik, np. do zabawy w szkołę.
      
Producent : JANOD
Kod producenta : 09632
Wiek : 3 - 8 lat
Wymiary opakowania : 56 x 8,5 x 74,5 cm
Wymiary : 58 x 65 x 126 cm
Waga : 5,2 kg

Napisz recenzję

Drewniana tablica magnetyczna Janod 09632

Drewniana tablica magnetyczna Janod 09632

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)