Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Sprzężony walec wibracyjny Caterpillar Bruder 02433

Sprzężony walec wibracyjny Caterpillar Bruder 02433

Kod producenta: BR02433
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(28.09.2022)
64,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Sprzężony walec wibracyjny Caterpillar Bruder 02433

Sprzężony walec wibracyjny Caterpillar Bruder 02433

 

Z tą zabawką nasza pociecha nauczy się kolejnego zadania wykonywanego na placu budowy. Walec drogowy CAT 02433 firmy Bruder jest niewielkich rozmiarów a zaskakuje szczegółowymi detalami. Przykład osprzętu do asfaltu jest szczególnie przydatny w przypadku małych budów i robót drogowych. Odpowiednie zagęszczenie gruntu i wyrównanie terenu ma duży wpływ na jakość budowanej drogi.

Zabawka wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, cechuje się solidną konstrukcją oraz eleganckim wyglądem. Zabawkę odwzorowano w skali 1:16, przy czym nie różni się ona od oryginału. Przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 3 roku życia.

W maszynie znajdują się dwa walce wibracyjne, po jednym z przodu oraz z tyłu. Walec pozwoli dziecku przede wszystkim na zagęszczeniu nawierzchni. Dzięki umieszczonym walcom nasza pociecha bez problemu może bawić się zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Maszyna nie wydaje hałaśliwych dźwięków, a dodatkowo wygładza piasek.

W walcu zastosowano przegubowy układ kierowniczy by ułatwić operatorowi sterowanie, a także sam moment skręcania maszyną. Wąski promień skrętu w dużym stopniu wpływa także na manewrowanie oraz przejazd walcem nawet w miejscach trudno dostępnych. Dziecko w łatwy sposób może operować zabawką za pomocą jednej ręki. 

Każdemu rodzicowi zależy na zadbaniu o bezpieczeństwo pociechy. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię dziecka. Stwórz z dzieckiem mini plac budowy i odkrywaj nowe pasje urwisa.


W skrócie:
  • obracające się walce;
  • wąski promień skrętu;
  • przegubowy układ kierowniczy;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02433
Wiek:
3+
Wymiary:
180 x 92 x 175 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
290 x 120 x 210 mm
Marka:
CAT