Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
 • Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
 • Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
 • Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
 • Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
 • Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
 • Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
 • Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
 • Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
 • Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555 Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555 Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555 Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555 Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555 Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555 Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555 Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555 Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555
Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555

Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555

Kod producenta: BR03555
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555

Scania R z naczepą i buldożerem Bruder 03555

 


Z zestawem Scania R z naczepą niskopodwoziową Bruder 03555 zorganizujesz każdy transport ponadgabarytowy. A z buldożerem marki CAT żadna praca, nawet w trudnych warunkach nie jest problemem. Ciężarówka z niskim podwoziem przyda się do rozwiązywania trudnych zadań transportowych, takich jak transport dużych maszyn budowlanych między placami budowy. Scania została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z prawdziwym pojazdem spotykanym w życiu codziennym. Pojazd w najmniejszym szczególe przypomina oryginał, również pod względem kolorystyki. Zestaw Bruder przeznaczony jest do zabawy dla dzieci od 3 roku życia.

W opakowaniu znajdują się dwa pojazdy: ciężarówka Scania z naczepą niskopodwoziową oraz buldożer Catepillar.

Przednia szyba
ciężarówki Scanii jest przeszklona by wewnątrz kabiny panował większy porządek. Dodatkowo przez otwierane drzwi można posadzić jako kierowcę lub pasażera figurkę z serii bWorld. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Dodatkowo model wyposażono w składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest trudne, gdyż wysokość lusterek można dostosować do operatora, a w czasie postoju złożyć je całkowicie.

W czasie załadunku buldożera na platformę niskopodwoziową należy opuścić najazdy załadowcze. Jeśli potrzebujemy większej przestrzeni ładunkowej można zdemontować dwie boczne klapy (szare burty), a wówczas przewóz szerszego pojazdu nie będzie stanowił problemu. Dodatkowo transportowaną maszynę można zabezpieczyć przed uszkodzeniem i jazdą do przodu i tyłu na naczepie za pomocą listwy blokujących dołączonych do zestawu. Wystarczy zamocować je pod kołami przewożonego ładunku. Naczepę niskopodwoziową można także odczepić od ciężarówki by postawić ją samodzielnie. Wystarczy podnieść podporę stabilizującą, która znajduje się pod spodem maszyny na początku obniżonego podwozia.

Spychacz
buldożera umieszczony z przodu pojazdu ma regulowaną wysokość pracy. Dziecko może ustawić odpowiednią wysokość części maszyny w zależności od wielkości nasypu. Dodatkowo z tyłu maszyny znajduje się pług, który posiada dwa położenia: robocze i transportowe. Gdy jedynie przejeżdżasz maszyną lub używasz spychacza, możesz podnieść pług by nie przeszkadzał podczas pracy. Jeśli jednak chcesz wykorzystać maszynę i spulchnić ziemię wystarczy opuścić zęby.

Buldożer porusza się na dwóch gumowych gąsienicach, które obracają się wprowadzając pojazd w ruch. Gąsienice dobrze jeżdżą na piasku i zostawiają przy tym ładny wzorek. Natomiast w Scanii oraz naczepie zamontowane są gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Z zestawu można korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą. Ruchome elementy sprawiają, że dziecko musi podjąć decyzję, którą opcję wybrać i dostrzega jej skutki. Wymyślając historyjki i odgrywając scenki nasza pociecha pobudza wyobraźnię.

Bruder producent modeli pojazdów stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały. Twórcom zależy na tym, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko cieszyło się nią przy zabawie i niejeden raz ochoczo do niej powracało.

Ciężarówkę Scanii z naczepą można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dźwiękowy. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest on dołączony do zestawu. Moduł można zamontować na dachu kabiny ciężarówki, w wyznaczonym miejscu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność przy transporcie ponadgabarytowym.

Scania w skrócie:
 • otwierane drzwi w przeszklonej kabinie kierowcy (pasażera i kierowcy);
 • składane boczne lusterka;
 • odczepiana naczepa niskopodwoziowa;
 • dwie listwy blokujące transportowany pojazd;
 • opuszczana podpora naczepy;
 • wyjmowane boczne klapy naczepy;
 • składane i opuszczane najazdy;

Buldożer CAT w skrócie:
 • ruchome gumowe gąsienice;
 • regulowana wysokość pracy przedniego spycha z możliwością blokady;
 • możliwość podnoszenia i opuszczania tylnego pługu;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03555
Wiek:
3+
Wymiary:
865 x 185 x 260 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
965 x 200 x 280 mm
Marka:
Scania