Dostępność: Dostępny

Volvo A60H Wozidło przegubowe Bruder 02455

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Lipca (Poniedziałek)


Bruder poszerzył ofertę modeli o kolejną znaną markę maszyn budowlanych Volvo. Nowość 2018 roku stanowi wyjątkowy, duży pojazd - Wozidło przegubowe Volvo A60H, które często można spotkać na placu budowy czy w żwirowni. Model został odwzorowany w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz dokładnymi szczegółami. Wykonany został z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przy zachowaniu intensywności kolorów oryginalnej maszyny, co sprawia, że wygląda jak prawdziwe wozidło. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Wozidło posiada przegubowy układ kierowniczy, który ułatwia sterowanie oraz skręcanie zabawką. Dziecko może bez problemu szybko zmienić kierunek jazdy oraz wykręcić pojazd nawet w niewielkim pomieszczeniu. Dodatkowo w pojeździe zastosowano niezależne zawieszenie dwóch tylnych osi maszyny. Rozwiązanie ułatwia jazdę po nierównym terenie i sprawia, że wozidło w pełni nadaje się do jazdy po bezdrożach.

Przeszklona kabina zamontowana w maszynie sprawia, że wewnątrz kabiny panuje większy porządek, a operator nie musi martwić się o złą pogodę czy pył i kurz, które unoszą się w czasie pracy. Aby operator mógł wejść do środka i kierować pojazdem zamontowany został otwierany luk w dachu kabiny. Do kabiny pasuje każda figurka z serii bWorld, którą należy dokupić oddzielnie; figurka nie jest dołączona do zestawu. Postać zapewni dodatkową frajdę w czasie zabawy. Dziecko wymyślając historyjki i odgrywając scenki pobudza wyobraźnię i kreatywność w czasie zabawy. Stwórz z dzieckiem mini plac budowy i odkrywaj nowe pasje urwisa.

Wozidło w rzeczywistości jest jednym z najmocniejszych wozideł na świecie, podobnie jest z odwzorowanym pojazdem. Maszyna posiada ogromne koryto załadowcze, dzięki czemu maluch może przewoził ponadgabarytowe ładunki oraz załadować większa ilość przewożonego piasku, kamieni czy liści. Jeśli zabawa odbywa się w zaciszu domowym nasza pociecha zmieści do przyczepy wiele swoich zabawek czy samochodzików z kolekcji dostępnej na półce. W przypadku, gdy dziecku zbrzydnie przewożenie ładunku może zastosować funkcję wywrotu by rozładować pojazd i powtórzyć czynności jeszcze raz!

Wygląd pojazdu uzupełniają gumowe, solidne opony z profilowanym, dużym bieżnikiem, dlatego zabawka bez problemu nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Oprócz wyjątkowej prezencji wizualnej maszyna z takimi kołami przy jeździe po piasku zostawia ładny wzorek. Miękkie, balonowe tworzywo sprawia, że ładowarka nie generuje zbędnego hałasu podczas jazdy, nie tracąc przy tym na wartości. Wozidło przegubowe łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz rozwija wyobraźnię naszej pociechy.

W skrócie:
  • przeszklona kabina kierowcy;
  • skrętny, przegubowy układ kierowniczy;
  • niezależne zawieszenie tylnej osi;
  • możliwość podnoszenia przyczepy i wywrotu ładunku
  • przyczepa podnoszona na dwóch siłownikach.
  • otwierany luk dachowy do włożenia figurki z serii bWorld;
  • balonowe opony z dużym, profilowanym bieżnikiem;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02455
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 680 x 225 x 225 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi

Napisz recenzję

Volvo A60H Wozidło przegubowe Bruder 02455

Volvo A60H Wozidło przegubowe Bruder 02455

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)