Dostępność: Dostępny

Miniładowarka kołowa Caterpillar Bruder 02481

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Maja (Środa)

Miniładowarka kołowa CAT firmy Bruder
to niewielka maszyna, która kryje w sobie wiele dobrego. Jej rozmiary sprawiają, że zabawka idealnie pasuje do małej rączki dziecka. Pojazd zachwyca pełnym odwzorowaniem od oryginału wykonanym w skali 1:16. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 3 latka. Wykonana z dobrej jakości tworzywa sztucznego, z wszelkimi detalami oraz zastosowanymi kolorami spodoba się miłośnikom maszyn budowlanych.

W pojeździe zamontowane zostało w pełni funkcjonalne ruchome ramię ładowarki czołowej. Podnoś i opuszczaj transportowany ładunek do woli! Istnieje możliwość przechylenia samej łyżki ładowarki, w przypadku, gdy chcemy np. poszerzyć wykop czy zabrać więcej ładunku. Gdy dziecku znudzi się zabawa w przewożenie piasku czy kamieni, wystarczy zmienić przednią łopatę na inną "końcówkę", którą należy dokupić osobno.

Poprzez zabawę dziecko uczy się podejmowania decyzji oraz kolejności wykonywanych czynności, a więc zabawka sprawdzi się podczas niejednej wolnej chwili małego urwisa. Do zabawki pasują również wszystkie figurki z serii bWorld, które urozmaicą zabawę jako operatorzy maszyny.

Miniładowarka wyposażona jest w gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które ułatwiają zabawę zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Pozwala to zniszczyć również uciążliwy hałas. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy.

W skrócie:
  • podnoszone ramię ładowarki czołowej;
  • ruchoma przednia łyżka ładowarki;
  • możliwość zmiany przedniej łopaty;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • pasują do niej wszystkie figurki z serii bWorld;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02481
Wiek : 3+
Wymiary : 230 x 105 x 137 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : CAT

Napisz recenzję

Miniładowarka kołowa Caterpillar Bruder 02481

Miniładowarka kołowa Caterpillar Bruder 02481

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)